Świat kolejek wąskotorowych SMF
19 Maja 2024, 05:30:13 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Profil 750mm.pl na facebooku
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Usprawiedliwienie  (Przeczytany 6257 razy)
AXEL
Minister
******
Długość toru:: 2016 m

W terenie W terenie


www.axel-rail.pl


« : 06 Października 2006, 10:47:36 »
0

Sznowne grono miłośników ciasnego toru !!!!

Niniejszym chciałbym usprawiedliwić swoją nieobecność ostatnimi czasy na wąskim torze. Większość z Was wie, że właśnie kończę uprawnienia na kierowanie wszystkim co porusza sie po szynach wąskich i normalnych a nawał pracy i praktyk z tym związanych sprawia, że od maja ani jednego weekendu nie spędziłem w domu, co dopiero mówić gdzieś indziej jak w Katowicach (Szczakowa) czy Chabówce (parowozy - Cargo).

Pragnę z tego miejsca wszystkich za swją chwilową niedotępność przeprosić i obiecuję że moje prawo kierowania na wąskim niedługo też się przyda )))

No ... już mi lepiej

Serdelecznie pozdrawiam i życzcie mi powodzenia w połowie października bo pozostał mi tylko egzamin na parowóz.
Zapisane
kalito
Administrator
*****
Długość toru:: 1512 m

W terenie W terenie



kalito1982
« Odpowiedz #1 : 06 Października 2006, 21:42:08 »
0

Mow od razu, ze chcesz sie pochwalic uprawnieniami, a nie bedziesz mi tu pitolil o jakims usprawiedliwieniu
Zapisane

Pozdrawiam
Kalito
Piszę w miarę poprawnie po polsku.
AXEL
Minister
******
Długość toru:: 2016 m

W terenie W terenie


www.axel-rail.pl


« Odpowiedz #2 : 09 Października 2006, 10:51:26 »
0

Cytat: "kalito"
Mow od razu, ze chcesz sie pochwalic uprawnieniami, a nie bedziesz mi tu pitolil o jakims usprawiedliwieniu



Jasne... każdy wie że je zrobiłem ale nie każdy wie dlaczego od pół roku niemal nie było mnie na WP w Starachowicach...
Zapisane
Przemek
Dyrektor
*****
Długość toru:: 531 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #3 : 10 Października 2006, 15:53:36 »
0

Cytat: "AXEL"
nie każdy wie dlaczego od pół roku niemal nie było mnie na WP w Starachowicach...

Ciekawe czy ktoś tam za tobą tęsknił :twisted:
Zapisane
PAWEŁEK9
Czytelnik

Długość toru:: 9 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #4 : 10 Października 2006, 21:35:21 »
0

przepraszam za tego ostatniego posta (tez troche dziecinny ten   moj    ) ale tak sobie pozniej pomyslalem(po czasie niestety) ze skoro kolega  AXEL robi powazne sprawy typu uprawnienia kture moga sie przydac do uratowania kolejek wask (gdyz ludzie z tymi papierami konca sie ) a nie kazdy ma warunki takie jak wzrok(sam chcialem lecz wlasnie wzrok) myslalem ze miedzy wasza czescia grona starachowickiego wiecie co wasi milosnicy planuja i ROBIA (wtedy nie mialby sensu ten temat)    Uznalem ten temat jako glupie usprawiedliwienie jako wymiganie sie od pracy fizycznej lecz to jednak okazal sie cel wyzszy gdyz to bedzie bardzo przydatne w  przyszlosci i w tym momencie cie AXEL rozumiem i przepraszam wybacz moj blad     (malo pisze bo nie ma mnie w kraju a jak jestem to na 2-3 dni i niestety nie moge sie poswiecic na zbyt duze prace na kolejkach -rodzina) czytam bo chce byc na biezaco niestety czasem sie nieudaje SORRY Praez duze S ze szkocji ( a posty pisze przez brata  log z polski przez sms i nie zawsze wychodzi)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!