Świat kolejek wąskotorowych SMF
19 Maja 2024, 04:24:38 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Serwer FTP już działa! Szczegóły na forum.
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odszedł Andrzej Szadkowski  (Przeczytany 5860 razy)
Jsz
Zawiadowca
****
Długość toru:: 402 m

W terenie W terenie



Jakub Szadkowski
« : 03 Kwietnia 2018, 21:37:20 »
0

W dniu 30.03.2018 w wieku 80 lat ,po długiej i ciężkiej chorobie odszedł na wieczną służbę mój Tata Andrzej.Był wieloletnim przewodnikiem w warszawskim Muzeum Kolejnictwa w którym to pracował od połowy lat 90-tych do 2013 roku.Wychowało się  przy Nim parę pokoleń przewodników i miłośników kolei.Tata był również długoletnim członkiem Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei,fascynowała Go historia skierniewickiej parowozowni i stacji.To dzięki Niemu dane mi było zjeździć w latach 90-tych liczne koleje i sieci wąskotorowe.
Cześć Jego pamięci.
« Ostatnia zmiana: 04 Kwietnia 2018, 20:04:38 wysłane przez Jsz » Zapisane

Jakub Szadkowski
Ariel Ciechański
Administrator
*****
Długość toru:: 973 m

W terenie W terenie



WWW
« Odpowiedz #1 : 03 Kwietnia 2018, 22:15:56 »
+2

W dniu 30.03.2018 w wieku 81 lat ,po długiej i ciężkiej chorobie odszedł na wieczną służbę mój Tata Andrzej.Był wieloletnim przewodnikiem w warszawskim Muzeum Kolejnictwa w którym to pracował od połowy lat 90-tych do 2013 roku.Wychowało się  przy Nim parę pokoleń przewodników i miłośników kolei.Tata był również długoletnim członkiem Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei,fascynowała Go historia skierniewickiej parowozowni i stacji.To dzięki Niemu dane mi było zjeździć w latach 90-tych liczne koleje i sieci wąskotorowe.
Cześć Jego pamięci.

Kuba, wyrazy współczucia. Daj znać kiedy i gdzie pogrzeb - może uda się wysłać umundurowaną delegację PSMK...
Zapisane

Pozdr.<br />CAr.<br />
Jsz
Zawiadowca
****
Długość toru:: 402 m

W terenie W terenie



Jakub Szadkowski
« Odpowiedz #2 : 04 Kwietnia 2018, 20:12:34 »
+1

Wystawienie ciała odbędzie się 7.04.2018 (sobota) w godzinach 10.00-11.00 w kaplicy szpitala w Skierniewicach.Następnie po godzinie 11.00 ciało zostanie przewiezione i pochowane na cmentarzu św.Józefa w Skierniewicach.
Dziękuję za pamięć.
Zapisane

Jakub Szadkowski
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!