Świat kolejek wąskotorowych

NIECZYNNE => Mławska Kolej Dojazdowa => Wątek zaczęty przez: tonsor on 11 Luty 2010, 18:45:13Tytuł: Mławska Kolej Dojazdowa:Gajkowski ,,obrońca,,czy złoczyńca
Wiadomość wysłana przez: tonsor on 11 Luty 2010, 18:45:13
Witam wszystkich forumowiczów.Z góry mówię, że nie jestem miłośnikiem kolei.Od pewnego czasu zacząłem interesować się sprawą MKD i co stwierdziłem ?Stwierdziłem liczne braki taboru kolejowego między innymi brak:17 transporterów ,2 lokomotyw  ,podrozjazdnic, baraków służby drogowej 4 sztuki, 4 podnośników ręcznych korbowych , części od lokomotyw i transporterów ,a także silnika z agregatem prądotwórczym Leyland z pługa odśnieżnego i wiele innych rzeczy . Wiadomo mi ,że stoi za tym Piotr Gajkowski wieloletni naczelnik tej kolejki . Czy ktoś może mi to wyjaśnić  dlaczego wyżej wymienione rzeczy giną za czasów tego Pana?


Tytuł: Mławska Kolej Dojazdowa:Gajkowski ,,obrońca,,czy złoczyńca
Wiadomość wysłana przez: Kucyk on 11 Luty 2010, 18:57:17
A zerknij Kolego tutaj: http://750mm.pl/viewtopic.php?t=1690


Tytuł: Mławska Kolej Dojazdowa:Gajkowski ,,obrońca,,czy złoczyńca
Wiadomość wysłana przez: Paweł Niemczuk on 11 Luty 2010, 19:54:30
Co było na ten temat do napisania (a nawet więcej), napisano. Kucyk odesłał do stosownego wątku. Zamykam temat.


Tytuł: Mławska Kolej Dojazdowa:Gajkowski ,,obrońca,,czy złoczyńca
Wiadomość wysłana przez: Phinek on 11 Luty 2010, 19:57:28
Temat Mławy jest długi skomplikowany i nie wiem czy w ogóle dało by się dojść do tego kto tam więcej dobrego, a kto więcej złego poczynił... Piotr Gajkowski, też święty nie jest, ale na pewno wiele od siebie kolejce dał i teraz pozostał na niej niczym ostatni mohikanin.

Zobaczmy co będzie.

Jeżeli interesujesz się ostatnimi dziejami tej kolejki i chcesz wyrobić swoje własne zdanie na ten temat, to musisz albo na PW albo najlepiej osobiści porozmawiać z co najmniej 10 osobami z różnych kręgów... każdy opowie co innego, a ty sobie sam z tego wybierzesz jakąś wartość średnią ze wszystkich opowieści.

Na pewno nie nazywałbym tego w kategoriach czerni i biel...