Świat kolejek wąskotorowych

CZYNNE => Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa => Wątek zaczęty przez: Jarek on 04 Wrzesień 2016, 19:37:10Tytuł: Super dzień na Piaseczyńskiej
Wiadomość wysłana przez: Jarek on 04 Wrzesień 2016, 19:37:10
 W końcu odwiedziłem i było super...  :D Jako znajomy miłośnik miałem pewne fory, ale patrząc po "normalnych" uczestnikach to organizacja jest bardzo dobra :).  Dzięki (kolejność przypadkowa), Michałowi, Mateuszowi, Grzegorzowi, Piotrowi  i Kucykowi. Sorki ze nie podziękowałem osobiście, ale gdzieś mi poznikaliście na końcu. Ogólnie to wam zazdroszczę  :)


Tytuł: Odp: Super dzień na Piaseczyńskiej
Wiadomość wysłana przez: Kucyk on 04 Wrzesień 2016, 20:59:54
Tak - Kolega Jarosław się nader szybko ewakuował - aż żem się nie zdążył rozgadać.  ;D

Pamiętam, jak pod koniec maja GrKD nawiedziła brygada raczkującego aktywu Towarzystwa PTMKŻ. Mieli, w zamyśle, rzucić okiem na halę, zaplecze i pogadać chwilkę o trawiących nasze biedne ciuchajki problemach - finał był taki że uciekli na piechotę zanim się z nimi zapoznałem.

No dobra, wiadomo - w Piasecznie Kucyk straszy. Ale mam coś z gatunku konwersji: Wczoraj ekipa z Piaseczna wpadła z gospodarską wizytą na Średzką KD. Z relacji Kolegi Buczka dowiedziałem się że obsługa Bany po upewnieniu się z kim ma do czynienia nieomal ogłosiła abdykację i upadłość. Ciekawe czemu?  :P


Tytuł: Odp: Super dzień na Piaseczyńskiej
Wiadomość wysłana przez: Jarek on 04 Wrzesień 2016, 21:08:52
No tak..gadaliśmy w lokomotywie podczas jazdy... ale że to był pociąg dużych prędkości to ino mig i Piaseczno :). potem zaczaiłem się z aparatem  przy wjeździe na Hrabiego, a już dotarł..to nie mogłem Cię odnależć :(  jeszcze raz dzięki .


Tytuł: Odp: Super dzień na Piaseczyńskiej
Wiadomość wysłana przez: gajos on 05 Wrzesień 2016, 01:14:43
Mam nadzieję że nie wytrzęsło Was zbytnio na czerwonej drezynie. :)


Tytuł: Odp: Super dzień na Piaseczyńskiej
Wiadomość wysłana przez: Jarek on 05 Wrzesień 2016, 10:57:46
Nie :). Koledze tylko szczęka wypadła :)