Świat kolejek wąskotorowych

FORA KOLEJOWE => Imprezy => Wątek zaczęty przez: kamlox on 23 Marzec 2023, 16:50:59Tytuł: 2023.05.27 Parowozem po Bieszczadach
Wiadomość wysłana przez: kamlox on 23 Marzec 2023, 16:50:59
Przesyłam w imieniu organizatorów:
"Cześć wszystkim,
Nadszedł czas na kolejną próbę uruchomienia pociągu specjalnego w Bieszczadach, wielu z was pyta czy planujemy jeszcze jakąś akcję.
Podejmujemy w związku z tym kolejną próbę, z zaznaczeniem, że niestety tanio już było - chcemy skorzystać z prawdopodobnie ostatniej szansy zorganizowania przejazdu z dwoma parowozami na trasie FBKL.
Termin przejazdu to sobota 27 maja 2023.
Bierzemy pod uwagę dwie opcje. W obu przypadkach przejazd 'spina się' przy min. 30 uczestnikach, w przypadku niezebrania takiej ilości chętnych oczywiście zwracamy wpłacone pieniądze.
a) 350zł od uczestnika - parowóz Kp4 + skład towarowy (w przypadku sprzyjającej pogody), przejazd na odcinku Majdan - Balnica - Majdan (wyjazd ok. 8.30) + Majdan - Dołżyca - Majdan (wyjazd ok 12.00), ok. 20 fotostopów w tym wybrane z samochodem ciężarowym ZIŁ 131
b) 400zł od uczestnika -  parowóz Kp4 + skład towarowy (w przypadku sprzyjającej pogody), przejazd na odcinku Majdan - Balnica - Majdan (wyjazd ok. 8.30) + Majdan - Dołżyca - Majdan (wyjazd ok 12.00), przejazd na Dołżycę z parowozem LAS, ok. 20 fotostopów w tym wybrane z samochodem ciężarowym ZIŁ 131. Po powrocie stacjonarna sesja zdjęciowa z dwoma parowozami pod parą przed szopą na Majdanie.
Dojazd, nocleg i wyżywienie we własnym zakresie.
Ostateczną informację o uruchomieniu pociągu (-ów) lub nie musimy przekazać na kolejkę max do 15 kwietnia, więc czasu nie mamy zbyt wiele.
Prosimy więc w terminie do piątku 31.03 o deklaracje (na adres ciesiel@gmail.com), czy/którą opcję wybieracie. W tym dniu ogłosimy zbiórkę na bardziej popularną opcję.
Zdajemy sobie sprawę, że tanio nie jest, ale takie są warunki narzucone przez kolejkę.
Jeśli tym razem nie uda nam się zebrać kworum, to niestety będziemy musieli dać sobie spokój z organizacją imprez w Bieszczadach w związku z brakiem możliwości pokrycia rosnących kosztów organizacji takich przejazdów.
Podawajcie dalej, też na fb - ja sam nie używam, ale może tam też znajdą się chętni na przejazd.
Pozdrawiamy i miejmy nadzieję do zobaczenia w Cisnej!
Marek + Piotr"


Tytuł: Odp: 2023.05.27 Parowozem po Bieszczadach
Wiadomość wysłana przez: maciek86914 on 24 Marzec 2023, 20:44:40
Ilu jest już chętnych? Zastanawiam się, bo z jednej strony kusi mnie pojechać, ale z drugiej kusi jeszcze bardziej przyjechać od drugiej strony drezyną