Świat kolejek wąskotorowych SMF
19 Kwiecień 2024, 02:20:27 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Serwer FTP już działa! Szczegóły na forum.
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 20   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: A w Rogowie wciąż się dzieje...  (Przeczytany 260084 razy)
tomasz11
Mechanik
***
Długość toru:: 293 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #20 : 04 Grudzień 2007, 11:15:01 »
0

szkoda że mnie to mineło,może zaplanujecie jakąś akcje oczyszczania w niedzielę bo tylko wtedy mogę,a napewno się stawię z całym potrzebnym sprzętem. :razz:
Zapisane

pozdrowienia
Michał Z
Mechanik
***
Długość toru:: 296 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #21 : 05 Grudzień 2007, 15:12:11 »
0

Cytat: "tomasz11"
szkoda że mnie to mineło,może zaplanujecie jakąś akcje oczyszczania w niedzielę bo tylko wtedy mogę,a napewno się stawię z całym potrzebnym sprzętem. :razz:


Nic straconego, krzaków dostatek i trwają wstępne ustalenia dot. wyjazdu krzakowego w weekend 15-16 grudnia. W związku z krótkim dniem zdecydowanie zależy nam, aby wyjechać na szlak możliwie wcześnie, np. o 9 rano. Powrót po zmroku, a więc ok. 17-18

Tylko od zainteresowania wolontariuszy, czyli nas wszystkich, zależy, czy wyjazd dojdzie do skutku i czy w oba dni (sobota i niedziela). Dlatego wszystkich zainteresowanych prosimy o wstępne deklaracje

pozdrawiam M.
Zapisane
tomasz11
Mechanik
***
Długość toru:: 293 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #22 : 05 Grudzień 2007, 19:27:21 »
0

ok. 16 grudnia ,jeżeli będą chetni to jade :grin: .Będe dysponował wolnymi miejscami w samochodzie :razz:
Zapisane

pozdrowienia
Phinek
Gość
« Odpowiedz #23 : 06 Grudzień 2007, 23:04:13 »
0

Cytat: "tomasz11"
ok. 16 grudnia ,jeżeli będą chetni to jade :grin: .Będe dysponował wolnymi miejscami w samochodzie :razz:


No i to mi sie podoba... konkretny chłopak.

Mnie niestety nie będzie, ale myślę, że się jeszcze zobaczymy

Mam nadzieję że się sprawdzisz w działaniu i zadomowisz w Rogowie.
Zapisane
MarcinCapec
Nowicjusz
*
Długość toru:: 33 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #24 : 08 Grudzień 2007, 15:08:36 »
0

Cytat: "tomasz11"
ok. 16 grudnia ,jeżeli będą chetni to jade :grin: .Będe dysponował wolnymi miejscami w samochodzie :razz:

Bedziesz jechal z Warszawy ? Jesli tak, to czy moglbym sie z Toba zabrac ?
Zapisane

Moje wypowiedzi są moimi prywatnymi poglądami i nie mogą być kojarzone z żadnymi organizacjami których jestem (bądź nie jestem) członkiem.
tomasz11
Mechanik
***
Długość toru:: 293 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #25 : 09 Grudzień 2007, 07:42:32 »
0

Nie widze problemu,będe jechał z Wołomina. :grin: A skąd miałbym Cię zabrać  :?:
Zapisane

pozdrowienia
Michał Z
Mechanik
***
Długość toru:: 296 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #26 : 09 Grudzień 2007, 10:08:44 »
0

Witam, najnowsze nasze ustalenia wskazują, że będziemy na krzaki jechać zarówno w sobotę jak i w niedzielę. Tak więc wszystkich, którzy chcieliby nam pomóc gorąco zapraszamy. Ze względu na krótki dzień chcielibyśmy wcześnie wyjechać z Rogowa (wcześnie tzn ok. 9)

pozdr M.
Zapisane
MarcinCapec
Nowicjusz
*
Długość toru:: 33 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #27 : 10 Grudzień 2007, 19:35:37 »
0

Cytat: "tomasz11"
Nie widze problemu,będe jechał z Wołomina. :grin: A skąd miałbym Cię zabrać  :?:

Ja będę jechał z Pruszkowa, ale nie wiem, czy nie pojadę w piątek po robocie, to wtedy z Warszawy.
Zapisane

Moje wypowiedzi są moimi prywatnymi poglądami i nie mogą być kojarzone z żadnymi organizacjami których jestem (bądź nie jestem) członkiem.
Marcin117
Minister
******
Długość toru:: 1019 m

W terenie W terenie


Student - Drezyniarz


WWW
« Odpowiedz #28 : 10 Grudzień 2007, 20:41:06 »
0

Ja tylko w sobotę mogę, więc prawdopodobnie załapię się na pociąg o 6.57 z Warszawy zachodniej. Czy jeszcze kogoś będzie można spotkać w tym pociągu?
Zapisane

tomasz11
Mechanik
***
Długość toru:: 293 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #29 : 12 Grudzień 2007, 09:29:35 »
0

Witam a ktoś deklaruje sie na niedziele 16,żebym niejechał taki kawał drogi na marne :?:
Zapisane

pozdrowienia
MarcinCapec
Nowicjusz
*
Długość toru:: 33 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #30 : 12 Grudzień 2007, 12:14:06 »
0

Cytat: "tomasz11"
Witam a ktoś deklaruje sie na niedziele 16,żebym niejechał taki kawał drogi na marne :?:

Ja będę na 100%. Będzie też ktoś, kto poprowadzi Wmc, nie pamiętam tylko czy będzie to Adam, czy Maciek.
Zapisane

Moje wypowiedzi są moimi prywatnymi poglądami i nie mogą być kojarzone z żadnymi organizacjami których jestem (bądź nie jestem) członkiem.
Michał Z
Mechanik
***
Długość toru:: 296 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #31 : 12 Grudzień 2007, 16:25:35 »
0

Cytat: "MarcinCapec"
Ja będę na 100%. Będzie też ktoś, kto poprowadzi Wmc, nie pamiętam tylko czy będzie to Adam, czy Maciek.

właśnie konsultowałem się z ww. i wybieramy się na krzaki zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. W sobotę 15 gru wycinkę krzaków będzie prowadził Maciek, natomiast w niedziele 16 gru Adam. Wszystkich chętnych nam pomóc gorąco zapraszamy, wyjazdy są wstępnie planowane na godz. 9, powroty ok 17-18

pozdr M
Zapisane
MarcinCapec
Nowicjusz
*
Długość toru:: 33 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #32 : 12 Grudzień 2007, 18:12:21 »
0

Cytat: "Michał Z"
Cytat: "MarcinCapec"
Ja będę na 100%. Będzie też ktoś, kto poprowadzi Wmc, nie pamiętam tylko czy będzie to Adam, czy Maciek.

właśnie konsultowałem się z ww. i wybieramy się na krzaki zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. W sobotę 15 gru wycinkę krzaków będzie prowadził Maciek, natomiast w niedziele 16 gru Adam. Wszystkich chętnych nam pomóc gorąco zapraszamy, wyjazdy są wstępnie planowane na godz. 9, powroty ok 17-18

pozdr M


A ktos bedzie jechal w piatek ?
Zapisane

Moje wypowiedzi są moimi prywatnymi poglądami i nie mogą być kojarzone z żadnymi organizacjami których jestem (bądź nie jestem) członkiem.
MarcinCapec
Nowicjusz
*
Długość toru:: 33 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #33 : 13 Grudzień 2007, 22:19:19 »
0

Cytat: "MarcinCapec"


A ktos bedzie jechal w piatek ?


Dobra, sam sobie odpisze: jade jutro z Wwy Cmentarnej P o 15.20. Na miejscu bede ok. 17. Mam nadzieje, ze poradze sobie z c. o.
Zapisane

Moje wypowiedzi są moimi prywatnymi poglądami i nie mogą być kojarzone z żadnymi organizacjami których jestem (bądź nie jestem) członkiem.
Maik_99
Nowicjusz
*
Długość toru:: 23 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #34 : 13 Grudzień 2007, 23:57:36 »
0

Witaj.
Ja pojawię się prawdopodobnie dopiero w sobotę. Jeżeli będzie możliwość żebym był jutro dam Ci znać telefonicznie.
Maciek.
Zapisane
tomasz11
Mechanik
***
Długość toru:: 293 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #35 : 15 Grudzień 2007, 20:17:07 »
0

Witam
Z powodu grypy niestety nie zobaczymy się jutro na akcji odkrzaczania :oops:
Do zobaczenia w przyszłym roku.  :cry:
Zapisane

pozdrowienia
MarcinCapec
Nowicjusz
*
Długość toru:: 33 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #36 : 17 Grudzień 2007, 09:43:24 »
0

Bylismy, na krzaki jezdzilismy. Wycielismy troche pojedynczych krzakow pomiedzy Rogowem a Jezowem. Dodatkowo troche oczyscilismy teren pomiedzy obwodnica a dawna droga na Lodz. Tam trzeba bedzie wiosna przeprowadzic zmasowana akcje trucia chwastow. Nalezy sie tez zastanowic co z wiekszymi drzewkami - stoja na granicy naszego terenu i dzialki, i sa bardzo grube i wysokie a niedaleko leci jakas linia energetyczna.
Wyrznelismy tez troche krzaczorow pomiedzy mostem na Rawce a przejazdem kolo ogrodkow dzialkowych.
Ogolnie nie bylo zrobione powalajaco duzo, ale biorac pod uwage, ze zarowno w sobote, jak i w niedziele bylo nas zaledwie 3 (slownie: trzech), to jednak nie bylo zle.
Zapisane

Moje wypowiedzi są moimi prywatnymi poglądami i nie mogą być kojarzone z żadnymi organizacjami których jestem (bądź nie jestem) członkiem.
Marcin117
Minister
******
Długość toru:: 1019 m

W terenie W terenie


Student - Drezyniarz


WWW
« Odpowiedz #37 : 17 Grudzień 2007, 11:23:04 »
0

Tak, 3 osoby to nie za dużo. Byłem w sobotę i muszę powiedzieć że jednak zrobiliśmy całkiem sporo (jak na 3 osoby). Z drugiej strony to dobrze że było nas mało bo zatrzymywaliśmy się przy tych pojedynczych krzakach które zawsze mijaliśmy po drodze do jeżowa. Prace idą w dobrym kierunku i ponownie zapraszam wszystkich chętnych do przyjeżdżania i uczestnictwa w pracach.
Zapisane

Paweł Niemczuk
Administrator
*****
Długość toru:: 1840 m

W terenie W terenie



WWW
« Odpowiedz #38 : 18 Grudzień 2007, 21:39:17 »
0

A czy ktos moze dojezdza z Warszawy autem? Chcialbym sie wybrac do Rogowa, przylozyc reke do siekiery czy innego sekatora. Od czasu kiedy przestalem sie udzielac na GKW i wyjechalem do Stolicy odczuwam objawy syndromu odstawienia. Jestem kolejkoholikiem na glodzie
Zapisane
Marcin117
Minister
******
Długość toru:: 1019 m

W terenie W terenie


Student - Drezyniarz


WWW
« Odpowiedz #39 : 18 Grudzień 2007, 21:48:52 »
0

Obawiam się że najbliższy termin prac w rogowie będzie dopiero w styczniu 2008. Jeszcze dokładnie nie zostało nic ustalone co i kiedy, ale na pewno na forum pojawi się informacja przed następnym wyjazdem.
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 ... 20   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!