Świat kolejek wąskotorowych SMF
21 Październik 2017, 03:09:10 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Profil 750mm.pl na facebooku
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 11 12 [13]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Powitania  (Przeczytany 121178 razy)
tropiciel
Czytelnik

Długość toru:: 1 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #240 : 14 Luty 2017, 22:00:38 »
+2

Witam- Na imię mam Wojtek, jestem z Mazur- interesuję się tematem fortyfikacji i rola kolejek w rozbudowie infrastruktury drogowej oraz przy budowie umocnień. Co do klasycznego taboru to najbliżej mam do EKD w pchEłku
Kucyk
Minister
Długość toru:: 3430 m

W terenie W terenie

Bimbrownik wąskotorowy

« Odpowiedz #241 : 14 Luty 2017, 22:04:55 »
+3

U, to dobrze - wszak dziwnym trafem właśnie z ełckiego wąskiego nie ma zbyt wielu tu konfi... yyy, znaczy korespondentów.

P.S. Lubi Kolega spożywać napoje pijackie?

Jaka by nie była - w Faurze drzemie siła!
Juras XR4Ti
Młotkowy
**
Długość toru:: 53 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #242 : 15 Luty 2017, 10:25:12 »
-1

Cały Kucyk. Cały on... Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
artu927
Czytelnik

Długość toru:: 2 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #243 : 14 Maj 2017, 19:00:03 »
+6

Witam.

Od dłuższego czasu przeglądam różne tematy na forum, postanowiłem więc w końcu założyć tutaj konto Mrugnięcie Nazywam się Artur Łukasiewicz i jestem miłośnikiem kolei z Krakowa. Należę do Stowarzyszenia Miłośników Kolei w Krakowie, a także działam w grupie miłośników, których celem jest uratowanie i ożywienie tzw. "Szczucinki", czyli normalnotorowej linii kolejowej nr 115 z Tarnowa do Szczucina. Posiadam kolejowy kanał youtube "artu927 - kolej w Małopolsce i nie tylko Uśmiech" oraz zajmuję się zbieraniem pamiątek i urządzeń kolejowych, głównie z zakresu SRK i sygnalizacji przejazdów kolejowych.

Z "wąskich" tematów, zapewne ze względu na tereny, jakie dawniej obejmowała, najbardziej interesuje mnie Świętokrzyska Kolej Dojazdowa. Od 2012 regularnie uczestniczę w "Świętokrzyskich Spotkaniach Drezynowych" (jako pasażer), a całkiem niedawno brałem dość aktywny udział w przygotowaniach do pociągu specjalnego "Wąskim torem przez Ponidzie" zorganizowanego przez nasze SMK. W nadchodzących miesiącach być może będę chciał podjąć jeszcze jakieś działania na ŚwKD, jednak to już temat na rozmowę w innym miejscu Mrugnięcie

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!
Paweł Niemczuk
Administrator
Długość toru:: 1465 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #244 : 17 Maj 2017, 20:22:03 »
0

Witamy serdecznie w naszym osobliwym gronie Uśmiech Życzymy pouczającej lektury, mało stresu i dużo uśmiechu.
Strony: 1 ... 11 12 [13]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!