Świat kolejek wąskotorowych SMF
08 Kwiecień 2020, 14:11:49 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Serwer FTP już działa! Szczegóły na forum.
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: zapytanie do UG Krasne  (Przeczytany 5485 razy)
Harry Potter
Dyrektor
Długość toru:: 770 m

W terenie W terenie

« : 02 Marzec 2010, 09:45:16 »
0

Userzy :grin:
Jak w temacie mam zamiar złożyć drogą elektroniczną / konwencjonalną zapytanie w trybie informacji publicznej o stan MKD.
Jako że sam na kolejce byłem wieki temu, a dodatkowo jeszcze w samej Mławie byłem w zeszłym roku w wakacje to nie mam zielonego pojęcia co się tam teraz dzieje z administracyjnej strony (pomijając aferę tonsorową, krajową 7'ę oraz ostatnio zasłyszane plany rewitalizacji)
Dlatego mam prośbę: dajcie znać o co można było zapytać w "trybie informacji publicznej".

Pozdrawiam, Przemek

Jak się nie ma co się lubi,
To się lubi co się ma...ja mam Elf' y, Impulsy i inne "perełki"
Harry Potter
Dyrektor
Długość toru:: 770 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #1 : 20 Marzec 2010, 11:39:23 »
0

Witam ponownie :grin:

W wolnej od codziennych spraw chwili co by odkurzyć i ożywić trochę wątek ponawiam pytanie do Naszej Społeczności.
Moje propozycje na razie:

1) Czy uregulowano ostatecznie sprawy własności gruntów zajmowanych przez kolejkę?
   (wiem, może naiwne pytanie skoro pojawiły się informacje o unijnych dofinansowaniach)

2)  Czy przewidywane jest wykorzystywanie dofinansowania z programów unijnych, a jeśli tak to jakich?

3) Jak wygląda nadzór nad mieniem kolejki biorąc pod uwagę iż jest ona wpisana do rejestru zabytków?

Na razie niestety mam te trzy skromne propozycje, ale czekam także na Wasze sugestie.
Zadając te pytania chciałbym dać do zrozumienia, że ta kolejka nie jest zapomniana.

Pozdrawiam, Przemek

Jak się nie ma co się lubi,
To się lubi co się ma...ja mam Elf' y, Impulsy i inne "perełki"
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!