Świat kolejek wąskotorowych SMF
16 Kwiecień 2024, 07:56:46 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Profil 750mm.pl na facebooku
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Problemy techniczne  (Przeczytany 32423 razy)
Paweł Niemczuk
Administrator
*****
Długość toru:: 1840 m

W terenie W terenie



WWW
« Odpowiedz #20 : 21 Październik 2014, 02:59:17 »
0

Rzeczywiście, jest jakiś problem techniczny. Zajmę się nim jutro. Natomiast dziś utworzyłem Ci konto o nazwie "Dobrzyn", zaś hasło wysłałem majlem.
Jeśli otrzymałeś dwie wiadomości z hasłem, to aktualna jest ta druga.
Zapisane
Paweł Niemczuk
Administrator
*****
Długość toru:: 1840 m

W terenie W terenie



WWW
« Odpowiedz #21 : 08 Listopad 2014, 02:24:37 »
0

W nawiązaniu do wcześniejszego postu Dobrzyna, w którym zgłaszał on problem polegający na tym, że nie da się zarejestrować informuję, że ustaliłem jego przyczynę. Otóż system zabezpieczający przed botami spamującymi zainstalowany na Enkolu zależy od zewnętrznego serwisu, a nie tylko od oprogramowania zainstalowanego na serwerze. I otóż ten zewnętrzny serwis zakończył działalność. No i stąd problem.
W najbliższym czasie zainstaluję inny system zabezpieczający przed spamem. Do tego czasu SAMODZIELNA rejestracja nowych użytkowników nie jest możliwa. Jeśli ktoś chciałby utworzyć konto na Enkolu, to proszę o kontakt. Utworzę je i prześlę zainteresowanemu dane logowania (przesłane przeze mnie hasło można poźniej zmienić). Za niedogodności przepraszam.
Zapisane
Paweł Niemczuk
Administrator
*****
Długość toru:: 1840 m

W terenie W terenie



WWW
« Odpowiedz #22 : 08 Listopad 2014, 03:33:39 »
0

Informuję, że problem z tworzeniem nowych kont został rozwiązany. Otóż w celu założenia nowego konta, oprócz wpisania nazwy użytkownika oraz podania hasła, należy odpowiedzieć na proste pytanie, np.:

Lokomotywa elektryczna to inaczej: parowóz, spalinowóz, czy elektrowóz?

Wpisanie prawidłowej odpowiedzi spowoduje, że konto zostanie utworzone, a złej - wyświetlenie komunikatu o błędzie. To tyle. Za kłopot raz jeszcze przepraszam.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!