Świat kolejek wąskotorowych SMF
22 Sierpień 2019, 17:31:59 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Profil 750mm.pl na facebooku
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Międzynarodowa wystawa makiet kolejowych w Rybniku (26-27 V 2012)  (Przeczytany 3846 razy)
Brecht
Młotkowy
**
Długość toru:: 130 m

W terenie W terenie

ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็

« : 22 Maj 2012, 17:19:34 »
0

Mniej lub bardziej wąskotorowo, ale pomyślałem że wrzucę. A nuż ktoś się wybierze Uśmiech

http://fundacjarybnik.pl/?page_id=1600

Fisz
Młotkowy
**
Długość toru:: 99 m

W terenie W terenie

Drunken Engineer

« Odpowiedz #1 : 22 Maj 2012, 18:14:22 »
0

Ooo, z chęcią się wybiorę. Ktoś stąd też jedzie.? Uśmiech
Brecht
Młotkowy
**

W terenie W terenie

ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็

« Odpowiedz #2 : 26 Maj 2012, 16:59:46 »
+1

Ja już dzisiaj byłem Uśmiech
VI Międzynarodowa wystawa makiet kolejowych w Rybniku (26-27.05.2012) - Dzień I Małe | Duże

Jutro jak z Ogonem i ekipą wybierzemy się na kajaki to jeszcze raz wystawę odwiedzę pewnie Uśmiech
Fisz
Młotkowy
**

W terenie W terenie

Drunken Engineer

« Odpowiedz #3 : 26 Maj 2012, 22:10:34 »
0

Byłem i ja - długo, bo od trzeciej do szóstej i chwilę jeszcze po zamknięciu - ludziska mnie z forum skojarzyli i pozwolili posiedzieć trochę dłużej.

Szkoda, że przegapiłeś ostatnią godzinę - wolne jazdy - piękne składy jeździły po makiecie.. Uśmiech Jako wielbiciel epok najnowszych, elektryfikacji i bogactwa kolorów na maszynach przewoźników dopiero wtedy ucieszyłem się z przyjazdu.. Duży uśmiech

Trochę kijowo rozreklamowana sprawa - z tego co zrozumiałem o fakcie wystawiania makiety wiedziało raptem kilku szczęśliwców.. Druga sprawa, do końca nie było wiadomo jaki jest układ jazd - jedni wspominali o mieszance epok dla zaciekawienia widowni, inni twierdzili że znów tylko III i IV epoka.. Smutny Wyszło na to że jutro więcej będzie współczesnych składów, szkoda że nikt o tym nie wspominał.. de facto ominie mnie to, na co się szykowałem.

No i - TO TYLKO MOJA OPINIA - chyba faktycznie poznańska ekipa nie tylko sprawia wrażenie, ale jest dość hermetycznym gronem modelarzy.. zamknęli się na dwie epoki i sztywnie poukładaną zabawę. Na szczęście w KKMK już na coś podobnego nie natrafiłem, stąd większość czasu spędziłem wśród Czechów i Krakusów. Uśmiech

Ogólnie impreza ciekawa, ale podobnie jak Hobby zbyt sztywno poskładana.. zeszłoroczna wystawa H0 na MTP z podobnych powodów nie cieszyła się zbytnim zainteresowaniem w porównaniu z TT, gdzie ruch był ciągle.

..no to czekam na film z drugiego dnia, obfoć i sfilmuj jak najwięcej, bom ciekaw, czego nie dane mi będzie obejrzeć na żywo Duży uśmiech
Brecht
Młotkowy
**

W terenie W terenie

ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็

« Odpowiedz #4 : 27 Maj 2012, 12:13:16 »
0

Dzisiaj też się wybieram, tym razem tak koło 16 Uśmiech To mam nadzieję że się jeszcze załapię na jakieś jazdy pozaplanowe Język
Fisz
Młotkowy
**

W terenie W terenie

Drunken Engineer

« Odpowiedz #5 : 27 Maj 2012, 14:07:12 »
0

Mistrzu.. o 16 to już będzie po wszystkim, dziś krócej.. Duży uśmiech
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!