Świat kolejek wąskotorowych SMF
09 Grudzień 2019, 06:35:00 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Serwer FTP już działa! Szczegóły na forum.
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: zmiana operatora  (Przeczytany 7758 razy)
kabzik
Młotkowy
**
Długość toru:: 90 m

W terenie W terenie

« : 31 Maj 2012, 14:28:18 »
0

http://www.informacjelokalne.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6469:gnienieska-wskotorowka-ma-nowego-zarzdc&catid=16:turystyka&Itemid=25

jak w tytule... takie coś mi przeszło cichaczem...
Kucyk
Minister
Długość toru:: 3905 m

W terenie W terenie

Bimbrownik wąskotorowy

« Odpowiedz #1 : 31 Maj 2012, 15:07:01 »
0

Ja już nic nie rozumiem. Towarzystwo Miłośników Gniezna, Gnieźnieńskie Towarzystwo Miłośników Kolei. A Biuro Utrzymania Michałowskiego to gdzie się podziało?

Naprawa nie będzie tania, ale za to zrobiona najgorzej jak się tylko da. - To podstawowa dewiza zakładów remontujących obecnie tabor wąskotorowy. Pamiętaj o tym!
kabzik
Młotkowy
**
Długość toru:: 90 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #2 : 31 Maj 2012, 15:29:09 »
0

No to widzisz w jakim położeniu jestem ja. Tym bardziej przeczytaj sobie komentarze o Tow. Mił . Gniezna ( a tfuuuuuu )
Michał Z
Mechanik
Długość toru:: 288 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #3 : 31 Maj 2012, 18:22:55 »
0

Ze swej strony polecam powiązany artykuł:
http://www.informacjelokalne.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6288:co-dalej-z-gnieniesk-wskotorowk&catid=16:turystyka&Itemid=25
z którego wynika, że nowy operator może liczyć na 40 k pln od starostwa.
Nie wiem, jak to wygląda gdzie indziej w PL ale Rogów NIC NIE DOSTAJE OD KOGOKOLWIEK a od starostwa zwłaszcza...
Kucyk
Minister

W terenie W terenie

Bimbrownik wąskotorowy

« Odpowiedz #4 : 31 Maj 2012, 19:17:01 »
0

Pomijając fakt, że za 40.000 zł rocznie to można jedynie naczelnika zatrudnić, chciałbym zwrócić uwagę na gniota stylistycznego: "Prowadzenie Gnieźnieńskiej Kolei Wąskotorowej poprzez utrzymanie taboru infrastruktury"
 Co? Co to jest tabor infrastruktury?

Jadą wozy kolorowe z taborami...

Naprawa nie będzie tania, ale za to zrobiona najgorzej jak się tylko da. - To podstawowa dewiza zakładów remontujących obecnie tabor wąskotorowy. Pamiętaj o tym!
Maciek JKD
Mechanik
Długość toru:: 172 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #5 : 31 Maj 2012, 21:03:51 »
+2

Ja już nic nie rozumiem. Towarzystwo Miłośników Gniezna, Gnieźnieńskie Towarzystwo Miłośników Kolei./Tym bardziej przeczytaj sobie komentarze o Tow. Mił . Gniezna ( a tfuuuuuu )
"Narodowy Front Judei, też coś! Jestem szefem Judejskiego Frontu Narodowego, a nie tej pseudo-organizacji wyzwoleńczej Rega."

Nie wnikając w sprawę tak mi się luźno nasunęło Chichot

Pozdrawiam
Maciek
« Ostatnia zmiana: 31 Maj 2012, 21:08:11 wysłane przez Maciek JKD » Zapisane

Śpieszmy się jeździć koleją, tak szybko odchodzi...
KLAN PALUCHOWSKICH
Minister
Długość toru:: 1311 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #6 : 31 Maj 2012, 21:09:17 »
0

A wszelkie świadectwa bezpieczeństwa i inne Bardzo Ważne Kwity to Towarzystwo posiada?

Piotrek
Mechanik
Długość toru:: 297 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #7 : 31 Maj 2012, 21:17:13 »
+2

Ja już nic nie rozumiem. Towarzystwo Miłośników Gniezna, Gnieźnieńskie Towarzystwo Miłośników Kolei. A Biuro Utrzymania Michałowskiego to gdzie się podziało?

Biuro Utrzymania i Eksploatacji GKW to jest na samym końcu.

Sytuacja z operatorem to chyba wygląda tak:
Starostwo daje w użytkowanie kolejkę Towarzystwu Miłośników Gniezna i to Towarzystwo ma umowę z starostwem. Dopiero Towarzystwo Miłośników Gniezna użycza kolejkę operatorowi, którym jest Biuro Utrzymania i Eksploatacji GKW.

Tak w rzeczywistości to nic się nie zmieniło, w porównaniu z tym co było przed wypowiedzeniem umowy. Została tylko podpisana nowa umowa ze starostwem. Nadal na kolejce jest ten sam operator i te same osoby. Takie zamieszanie... chyba, żeby było widać że lokalne władze się starają i coś robią...
« Ostatnia zmiana: 31 Maj 2012, 21:21:41 wysłane przez Piotrek » Zapisane
Kucyk
Minister

W terenie W terenie

Bimbrownik wąskotorowy

« Odpowiedz #8 : 31 Maj 2012, 21:18:34 »
0

O, dziękuję za konkretną odpowiedź na moje pytanie brzmiące: gdzie jest w nowej strukturze Michałowski?
Czyli wszystko zostaje po staremu. Z politowaniem

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!