Świat kolejek wąskotorowych SMF
19 Kwiecień 2024, 22:39:21 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Serwer FTP już działa! Szczegóły na forum.
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: wakacyjny sezon 2012 r.  (Przeczytany 26914 razy)
Kucyk
Minister
******
Długość toru:: 4304 m

W terenie W terenie


Bimbrownik wąskotorowy


« Odpowiedz #20 : 07 Lipiec 2012, 20:10:25 »
+4

A jak tam czajnik się miewa?
Z tego co widziałem ożył - hulał dziś po stacji Nowy Dwór Gdański Wąsk.
Swoją drogą do czego to doszło!? Żebym musiał sam sobie na forum na własne pytania odpowiadać? Ech, ginie duch w narodzie...
Zapisane

Żadna namiętność nie odziera umysłu równie skutecznie ze wszystkich władz działania i myślenia, co strach.
(Edmund Burke)
janeczek
Dyrektor
*****
Długość toru:: 915 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #21 : 07 Lipiec 2012, 20:35:25 »
+7

Przynajmniej prowadzisz konwersację z inteligentnym facetem 
Zapisane
eg_ptmkż
Nowicjusz
*
Długość toru:: 27 m

W terenie W terenie


08 Lipiec 2012, 12:19:34 - Ukryty.
« Odpowiedz #22 : 08 Lipiec 2012, 12:19:34 »
-8

Zapisane
boris-cz
Młotkowy
**
Długość toru:: 50 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #23 : 08 Lipiec 2012, 18:44:11 »
+2

Cytat: eg_ptmkż
Rozkład ten będzie w połowie lipca korygowany a to w związku z planowanym rozszerzeniem oferty wakacyjnej.
Pozdrawiam


Połowa lipca tuż tuż i czy już wiadomo jak będzie wyglądała owa rozszerzona oferta?

Dziękuję za info,
pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: 08 Lipiec 2012, 21:33:14 wysłane przez agneskate » Zapisane
AXEL
Minister
******
Długość toru:: 2016 m

W terenie W terenie


www.axel-rail.pl


« Odpowiedz #24 : 08 Lipiec 2012, 19:05:48 »
+2

Co do wcześniejszych postów pisanych przez ponoć określone osoby, które same do siebie piszą i wiedzą doskonale do kogo należy skierować zapytanie/a dotyczące obecnego właściciela parowozu.

Dziecinada. Trochę żenujące że na poprzednie pytania milczał a wręcz wprowadzać próbował pan eg_ptmkż zamieszanie a teraz nagle jak odkryliśmy karty kolega się uaktywnia??
Zapisane
Pechu
Młotkowy
**
Długość toru:: 107 m

W terenie W terenie



« Odpowiedz #25 : 08 Lipiec 2012, 20:17:07 »
+1

A jak tam czajnik się miewa?
Jutro (poniedziałek) ma być transportowany do Krośnic. Na środę ponoć przewidywane są jazdy próbne. Majstry uwijają się przy torach, aby wszystko było przejezdne.
Zapisane
Kucyk
Minister
******
Długość toru:: 4304 m

W terenie W terenie


Bimbrownik wąskotorowy


« Odpowiedz #26 : 08 Lipiec 2012, 21:20:35 »
+1

Kolego Eg, w odpowiedzi na post Kolegi... Ech, aż go skopiuję bo całkiem ciekawą stylistyką jest on wykonany:

Co do wcześniejszych postów pisanych przez ponoć określone osoby, które same do siebie piszą i wiedzą doskonale do kogo należy skierować zapytanie/a dotyczące obecnego właściciela parowozu.

...będąc, jak mniemam, w grupie owej określonej osoby, która same do siebie pisze informuję, iż w związku z notorycznym unikaniem odpowiedzi na moje pytanie odnośnie stanu czajnika które nurtowało cale zacne forum 750 mm, musiałem sam się udać pro bono publico aż na Żuławy.

Kolego Eg - wstydź się! Wstydź za swe lenistwo. Całe forum oczekiwało odpowiedzi a Tyś zamiast napisać co się z czajnikiem dzieje, jak naprawa przebiega, zapodać fotki, wolałeś zaoszczędzić te pół kilowatogodziny prądu dla komputera i nie przekazać wieści. Czy zdajesz sobie sprawę ile wysiłku i pieniędzy kosztowało wysłanie przez przedstawicieli tego oto zacnego forum samego Kucyka aby mógł odpowiedzieć wszystkim na własne pytanie?

Kolego Eg, posyp głowę swą popiołem bo zaprezentowałeś aspołeczną postawę. Tak, przed chwilą zdemaskowaliście się. Przy wszystkich. A my tej waszej jawnej wrogości tolerować nie myślimy.
Zapisane

Żadna namiętność nie odziera umysłu równie skutecznie ze wszystkich władz działania i myślenia, co strach.
(Edmund Burke)
eg_ptmkż
Nowicjusz
*
Długość toru:: 27 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #27 : 08 Lipiec 2012, 23:10:53 »
-2

Kolego Eg, w odpowiedzi na post Kolegi... Ech, aż go skopiuję bo całkiem ciekawą stylistyką jest on wykonany:

Co do wcześniejszych postów pisanych przez ponoć określone osoby, które same do siebie piszą i wiedzą doskonale do kogo należy skierować zapytanie/a dotyczące obecnego właściciela parowozu.

...będąc, jak mniemam, w grupie owej określonej osoby, która same do siebie pisze informuję, iż w związku z notorycznym unikaniem odpowiedzi na moje pytanie odnośnie stanu czajnika które nurtowało cale zacne forum 750 mm, musiałem sam się udać pro bono publico aż na Żuławy.

Kolego Eg - wstydź się! Wstydź za swe lenistwo. Całe forum oczekiwało odpowiedzi a Tyś zamiast napisać co się z czajnikiem dzieje, jak naprawa przebiega, zapodać fotki, wolałeś zaoszczędzić te pół kilowatogodziny prądu dla komputera i nie przekazać wieści. Czy zdajesz sobie sprawę ile wysiłku i pieniędzy kosztowało wysłanie przez przedstawicieli tego oto zacnego forum samego Kucyka aby mógł odpowiedzieć wszystkim na własne pytanie?

Kolego Eg, posyp głowę swą popiołem bo zaprezentowałeś aspołeczną postawę. Tak, przed chwilą zdemaskowaliście się. Przy wszystkich. A my tej waszej jawnej wrogości tolerować nie myślimy.
oj tam oj tam ... jak widać masz wystarczająco dużo czasu na to żeby dokonać pewnych przemyśleń i napisać aż tyle. Ja niestety go nie mam ... a takie nakręcanie się po fakcie jest niepotrzebne nikomu.
Zapisane
AXEL
Minister
******
Długość toru:: 2016 m

W terenie W terenie


www.axel-rail.pl


« Odpowiedz #28 : 09 Lipiec 2012, 00:20:55 »
+1

Kolego Eg, w odpowiedzi na post Kolegi... Ech, aż go skopiuję bo całkiem ciekawą stylistyką jest on wykonany:

Co do wcześniejszych postów pisanych przez ponoć określone osoby, które same do siebie piszą i wiedzą doskonale do kogo należy skierować zapytanie/a dotyczące obecnego właściciela parowozu.

...będąc, jak mniemam, w grupie owej określonej osoby, która same do siebie pisze informuję, iż w związku z notorycznym unikaniem odpowiedzi na moje pytanie odnośnie stanu czajnika które nurtowało cale zacne forum 750 mm, musiałem sam się udać pro bono publico aż na Żuławy.

Kolego Eg - wstydź się! Wstydź za swe lenistwo. Całe forum oczekiwało odpowiedzi a Tyś zamiast napisać co się z czajnikiem dzieje, jak naprawa przebiega, zapodać fotki, wolałeś zaoszczędzić te pół kilowatogodziny prądu dla komputera i nie przekazać wieści. Czy zdajesz sobie sprawę ile wysiłku i pieniędzy kosztowało wysłanie przez przedstawicieli tego oto zacnego forum samego Kucyka aby mógł odpowiedzieć wszystkim na własne pytanie?

Kolego Eg, posyp głowę swą popiołem bo zaprezentowałeś aspołeczną postawę. Tak, przed chwilą zdemaskowaliście się. Przy wszystkich. A my tej waszej jawnej wrogości tolerować nie myślimy.

Ale wycieczka była zacna Kucu i warta czasu poświęconego
Zapisane
Paweł Niemczuk
Administrator
*****
Długość toru:: 1840 m

W terenie W terenie



WWW
« Odpowiedz #29 : 10 Lipiec 2012, 00:39:11 »
+6

Parowóz do Krośnic pojechał w atmosferze wzajemnego zrozumienia i przekazania każdemu zainteresowanemu wszelkich informacji, zwłaszcza nieco zaskoczonemu dotychczasowemu użytkownikowi parowozu. Wszyscy wszystko wiedzieli w odpowiednim czasie, nikt nie był zaskoczony, nic nie śmierdzi, ba, pachnie lawendą. Pretensje, rzecz jasna, kierować należy zwłaszcza do dotychczasowego właściciela parowozu, toż to on podejmował decyzję o sprzedaży i on, jako właściciel, nie zwodził dotychczasowego użytkownika parowozu. Wyrazy uznania za wyjątkową umiejętność trzymania jamy gębowej na kłódkę dla niektórych użytkowników TZF. i drobna wskazówka na zakończenie mojego krótkiego posta - 750mm.pl to forum dla miłośników, a nie handlarzy. Sugeruję zatem rozważenie zmiany forum. Komu sugeruję? Otóż nożycom, które same się za chwilę odezwą. Wszak w stół już uderzono.


« Ostatnia zmiana: 10 Lipiec 2012, 00:54:59 wysłane przez Paweł Niemczuk » Zapisane
eg_ptmkż
Nowicjusz
*
Długość toru:: 27 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #30 : 10 Lipiec 2012, 05:27:24 »
0

Zdjęcia z wczoraj ...





Zapisane
eg_ptmkż
Nowicjusz
*
Długość toru:: 27 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #31 : 10 Lipiec 2012, 05:30:57 »
-1

Cytuj
Połowa lipca tuż tuż i czy już wiadomo jak będzie wyglądała owa rozszerzona oferta?

Dziękuję za info,
pozdrawiam!
Ze względu na okoliczności np. w jakich dokonano transakcji związanych z Wilusiem, brak dofinansowania ze strony Urzędu Marszałkowskiego w tym roku nie jest planowane rozszerzenie oferty.
« Ostatnia zmiana: 10 Lipiec 2012, 07:21:32 wysłane przez kalito » Zapisane
kolej123
Gość
« Odpowiedz #32 : 10 Lipiec 2012, 15:25:36 »
-7






Zapisane
Ariel Ciechański
Administrator
*****
Długość toru:: 973 m

W terenie W terenie



WWW
« Odpowiedz #33 : 10 Lipiec 2012, 15:47:16 »
-3

ŚŁITAŚNE KRZYWE FOCIE

Mam gorącą prośbę - rób selekcję fotek. Z części wynika, że na ŻKD co chwila tabor wywraca się na bok...
Zapisane

Pozdr.<br />CAr.<br />
kolej123
Gość
« Odpowiedz #34 : 10 Lipiec 2012, 16:04:10 »
-5

ŚŁITAŚNE KRZYWE FOCIE


Mam gorącą prośbę - rób selekcję fotek. Z części wynika, że na ŻKD co chwila tabor wywraca się na bok...


Są to normalne zdjęcia.Jeśli tobie się nie podobają to wcale nie musisz ich oglądać.
Pozdrawiam !
 Regulamin pkt 5 i 8. Szanujmy się wzajemnie/GS
Zapisane
feyg
Mechanik
***
Długość toru:: 232 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #35 : 10 Lipiec 2012, 16:30:50 »
+6

Jeśli owe zdjęcia miały zachęcić do odwiedzenie ŻKD to raczej nie spełnią swojej roli, nie wspominając o tym, że poziom kultury przedpiścy nie przynosi chluby ŻKD nad czym boleję niestety...
Zapisane
2xm
Minister
******
Długość toru:: 1560 m

W terenie W terenie



« Odpowiedz #36 : 10 Lipiec 2012, 16:40:19 »
+1

Przyłączam się do prośby Ariela. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale staramy się na foremkę wrzucać tylko najciekawsze/najlepsze zdjęcia, lub przynajmniej takie, które wnoszą coś konkretnego do tematu. Jeśli chcesz dokumentować codzienność Żuławki, to super, ale proponowałbym zrobić to w formie galerii (mamy taką opcję na forum) i ewentualnie postami informować o interesujących nowościach.

I nie, nie są to normalne zdjęcia. Część jest niedoświetlona (prawie jak moje, gdy miałem popsuty aparat ), część krzywo lub wręcz niechlujnie skadrowana. Czasem każdemu z nas tak wychodzi, ale wtedy zachowuje się taką fotkę dla siebie albo przynajmniej próbuje reanimować przy pomocy jakiegoś programu graficznego.
Zapisane

Podejrzewam, że u źródła tej wiadomości kryje się czyjaś kpina, bardziej lubiana w Polsce niż uznanie dla prób postępu (...).
Ariel Ciechański
Administrator
*****
Długość toru:: 973 m

W terenie W terenie



WWW
« Odpowiedz #37 : 10 Lipiec 2012, 16:44:56 »
0

Są to normalne zdjęcia.Jeśli tobie się nie podobają to wcale nie musisz ich oglądać.
Pozdrawiam !

Zdjęcia nie są normalne, tylko są przekrzywione o ładne parę stopni. Po drugie choć nie chcę to muszę je oglądać, bo zajmują mi pół monitora. Z przykrością obserwuję tendencję wrzucania na wszelakie fora kolejowe krzywych, wielkich i nieostrych fotek przez osobników o średniej wieku oscylującej około gimnazjum.
Jeśli chcecie się chwalić gniotami, to choćby załóżcie konto na Picasie czy nawet postawcie galerię na jakimś np. cooperminie, a nie zmuszajcie wszystkich wkoło do oglądania knotów na których tabor zaraz oderwie się od torów i przewróci...
Zapisane

Pozdr.<br />CAr.<br />
Kucyk
Minister
******
Długość toru:: 4304 m

W terenie W terenie


Bimbrownik wąskotorowy


« Odpowiedz #38 : 10 Lipiec 2012, 19:32:18 »
+3

krzywych, wielkich i nieostrych fotek
Zapomniałeś dodać "w jak największej ilości". Przypomina mi to omawiane dawanie na wąskotorówkach jak największej ilości "atrakcji" w postaci puszczania jak najgłośniej jak najbardziej różnorodnej muzyki.

Kolego Kolej123, 1...2...3 mistrzem gniotów jesteś... TY!
Zapisane

Żadna namiętność nie odziera umysłu równie skutecznie ze wszystkich władz działania i myślenia, co strach.
(Edmund Burke)
AmaSoft
Młotkowy
**
Długość toru:: 66 m

W terenie W terenie



« Odpowiedz #39 : 28 Lipiec 2012, 04:59:58 »
0

Wracając z Piasek 20-go lipca natknąłem się na MBxd2-212 z letniakami. Pozdrowienia dla załogi. 

Żuławska Kolej Dojazdowa - MBxd2-212 w Sztutowie. Małe | Duże
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!