Świat kolejek wąskotorowych SMF
29 Marzec 2024, 11:19:42 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Profil 750mm.pl na facebooku
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przejazd specjalny Koszalińskiej Kolej Wąskotorowej z okazji 114-lecia  (Przeczytany 31039 razy)
ziarno115
Nowicjusz
*
Długość toru:: 11 m

W terenie W terenie


« : 28 Październik 2012, 10:24:53 »
+2

24.11.2012 o godzinie 11.00 z koszalińskiej dworca wąskotorowego odjedzie pociąg z okazji 114-ej rocznicy uruchomienia Koszaliński Kolei Wąskotorowej i Dnia Kolejarza. Trasa przejazdu – Koszalin-Manowo – km 16.200, a więc do ostatniego metra przejezdnego torowiska w kierunku Rosnowa!

 Skład pociągu: MBxd2-307 + brankard   + drezyna Wmc. W programie m.in. fotostopy na szlaku, ognisko, zwiedzanie lokomotywowni, w tym prezentacja zakończonej inwestycji Towarzystwa Miłośników Koszalińskiej Wąskotorówki.

 Koszt uczestnictwa w imprezie 40zł, wymagana przedpłata na konto gbw s.a. bor Koszalin 90 1610 1162 7101 1426 2000 0001 ul. Wenedów 24a/11, 75-847 Koszalin. Dla pierwszych 5 osób przewidziano filmy o tematyce kolejowej na płytach, dla następnych 5 osób kalendarze "Koszalińska Kolej Wąskotorowa 2013r".

Impreza odbędzie się bez względu na ilość osób.Zapraszamy 
Zapisane
Piottr_tt
Minister
******
Długość toru:: 1976 m

W terenie W terenie


WWW
« Odpowiedz #1 : 28 Październik 2012, 21:56:13 »
+1

Impreza odbędzie się bez względu na ilość osób.Zapraszamy 
I tak trzymać!

A macie czynny pług odśnieżny?
Zapisane

Pozdrawiam, Piottr
Nowa galeria foto -  http://wedrownosc.flog.pl
lxd2476kkd
Nowicjusz
*
Długość toru:: 48 m

W terenie W terenie


Manowo Las i nasza rumunka 476


WWW
« Odpowiedz #2 : 29 Październik 2012, 07:24:53 »
-1

Impreza odbędzie się bez względu na ilość osób.Zapraszamy 
I tak trzymać!

A macie czynny pług odśnieżny
Przykro mi ale nie mamy sotją 2 szkieletory.Ale od czego jest mbx hehe babcia da rade
Zapisane
Piottr_tt
Minister
******
Długość toru:: 1976 m

W terenie W terenie


WWW
« Odpowiedz #3 : 05 Listopad 2012, 16:49:41 »
0

Ktoś się wybiera autem z Warszawy, czy pozostaje tłuczenie się w te i spowrotem włóczęgą Północy?
Zapisane

Pozdrawiam, Piottr
Nowa galeria foto -  http://wedrownosc.flog.pl
lxd2476kkd
Nowicjusz
*
Długość toru:: 48 m

W terenie W terenie


Manowo Las i nasza rumunka 476


WWW
« Odpowiedz #4 : 20 Listopad 2012, 19:12:45 »
0

Na razie zgłosiły się 4 osoby  Szok.Panowie liczę na was ze wasz będzie więcej a do soboty jeszcze tylko 4 dni.
Zapisane
MK-waskotorowiec
Mechanik
***
Długość toru:: 167 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #5 : 20 Listopad 2012, 20:10:16 »
-1

Na razie zgłosiły się 4 osoby  Szok.Panowie liczę na was ze wasz będzie więcej a do soboty jeszcze tylko 4 dni.

Do Koszalina jest kawał drogi niestety .
Zapisane
lxd2476kkd
Nowicjusz
*
Długość toru:: 48 m

W terenie W terenie


Manowo Las i nasza rumunka 476


WWW
« Odpowiedz #6 : 20 Listopad 2012, 21:24:46 »
+1

Do Koszalina jest kawał drogi niestety .


Ja wiem ale  słuchaj czego sie nie robi dla takiej imprezy i kolejki która zaczęła od zera.Dużo  się pozmieniało warto to zobaczyć
« Ostatnia zmiana: 20 Listopad 2012, 22:31:55 wysłane przez Ariel Ciechański » Zapisane
Piottr_tt
Minister
******
Długość toru:: 1976 m

W terenie W terenie


WWW
« Odpowiedz #7 : 20 Listopad 2012, 22:57:10 »
-3

Jak będzie transport z Warszawy, to ja się piszę...
Zapisane

Pozdrawiam, Piottr
Nowa galeria foto -  http://wedrownosc.flog.pl
Mateusz
Młotkowy
**
Długość toru:: 65 m

W terenie W terenie


WWW
« Odpowiedz #8 : 21 Listopad 2012, 13:14:06 »
+1

Na razie zgłosiły się 4 osoby  Szok.Panowie liczę na was ze wasz będzie więcej a do soboty jeszcze tylko 4 dni.


Na to mnie kolega zmotywował niskim stanem zapisów, więc właśnie wykonałem przelew. Tak więc Szczecin przyjeżdża.
Przynajmniej w przypadku tych corocznych imprez w Koszalinie nie mogę narzekać na lokalizację
Zapisane
lxd2476kkd
Nowicjusz
*
Długość toru:: 48 m

W terenie W terenie


Manowo Las i nasza rumunka 476


WWW
« Odpowiedz #9 : 21 Listopad 2012, 17:44:21 »
0

Na razie zgłosiły się 4 osoby  Szok.Panowie liczę na was ze wasz będzie więcej a do soboty jeszcze tylko 4 dni.


Na to mnie kolega zmotywował niskim stanem zapisów, więc właśnie wykonałem przelew. Tak więc Szczecin przyjeżdża.
Przynajmniej w przypadku tych corocznych imprez w Koszalinie nie mogę narzekać na lokalizację
To się ciesze i zapraszam szykuje się fajna impreza:)
Zapisane
Romas
Zawiadowca
****
Długość toru:: 409 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #10 : 21 Listopad 2012, 19:44:04 »
0

Na razie zgłosiły się 4 osoby  Szok.Panowie liczę na was ze wasz będzie więcej a do soboty jeszcze tylko 4 dni.

Ja melduję przyjazd z Warszawy min. czterech osób. Ruszmy pociągiem już jutro, bo mamy do zaliczenia jeszcze okolice Szczecinka.
Do zobaczenia w Koszalinie.
 
Zapisane
lxd2476kkd
Nowicjusz
*
Długość toru:: 48 m

W terenie W terenie


Manowo Las i nasza rumunka 476


WWW
« Odpowiedz #11 : 21 Listopad 2012, 21:37:10 »
0

Na razie zgłosiły się 4 osoby  Szok.Panowie liczę na was ze wasz będzie więcej a do soboty jeszcze tylko 4 dni.

Ja melduję przyjazd z Warszawy min. czterech osób. Ruszmy pociągiem już jutro, bo mamy do zaliczenia jeszcze okolice Szczecinka.
Do zobaczenia w Koszalinie.
 
No to do zobaczenia w sob na kolejce
Zapisane
Wojtek_SZN
Mechanik
***
Długość toru:: 194 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #12 : 22 Listopad 2012, 00:35:15 »
+1

Brawo Warszawa. Bez wątpienia jest Koszalin istną Jasną Górą naszego wąskotorownictwa ostatnich lat . Zatem pielgrzymować się tu powinno na kolanach .....
Doszlusuję pewnie i ja ( choć kiblem ze Szczecina a nie na kolanach, ale to prawie na jedno wychodzi ).
Zapisane
lxd2476kkd
Nowicjusz
*
Długość toru:: 48 m

W terenie W terenie


Manowo Las i nasza rumunka 476


WWW
« Odpowiedz #13 : 22 Listopad 2012, 14:13:47 »
0

Brawo Warszawa. Bez wątpienia jest Koszalin istną Jasną Górą naszego wąskotorownictwa ostatnich lat . Zatem pielgrzymować się tu powinno na kolanach .....
Doszlusuję pewnie i ja ( choć kiblem ze Szczecina a nie na kolanach, ale to prawie na jedno wychodzi ).
Miło słyszeć mi takie słowa.Więc zapraszam kolego
Zapisane
Mateusz
Młotkowy
**
Długość toru:: 65 m

W terenie W terenie


WWW
« Odpowiedz #14 : 23 Listopad 2012, 08:52:05 »
0

Mam pytanie dot. drugiego przejazdu w niedzielę. Na profilu FB KKW widać informacje tylko o przejeździe niedzielnym. Czyli jak rozumiem w tym roku robicie dwa przejazdy: jeden w sobotę a drugi w niedzielę?
Zapisane
lxd2476kkd
Nowicjusz
*
Długość toru:: 48 m

W terenie W terenie


Manowo Las i nasza rumunka 476


WWW
« Odpowiedz #15 : 23 Listopad 2012, 13:43:33 »
0

Mam pytanie dot. drugiego przejazdu w niedzielę. Na profilu FB KKW widać informacje tylko o przejeździe niedzielnym. Czyli jak rozumiem w tym roku robicie dwa przejazdy: jeden w sobotę a drugi w niedzielę?
Tak dokładnie.W sob jedzie pociąg dla miłośników.A drugi w niedz jest dla ludzi  dodam ze w niedziele jedzie  Pan Andrzej Jakubowski - Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego
Pan Piotr Jedliński - Prezydent Miasta Koszalin
Pan Tomasz Hołowaty - Dyrektor Wydziału Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Koszalinie.
Zapisane
AXEL
Minister
******
Długość toru:: 2016 m

W terenie W terenie


www.axel-rail.pl


« Odpowiedz #16 : 23 Listopad 2012, 16:35:22 »
0

W sob jedzie pociąg dla miłośników.A drugi w niedz jest dla ludzi 

Mikol to nie człowiek
Zapisane
Kucyk
Minister
******
Długość toru:: 4304 m

W terenie W terenie


Bimbrownik wąskotorowy


« Odpowiedz #17 : 23 Listopad 2012, 18:50:06 »
+1

Słuszna uwaga Kolego Axelu! Mikoli standardowo należy separować od ludzi, aby ci drudzy pozostali w pełni sił umysłowych niezbędnych do normalnego funkcjonowania społeczeństwa. 
Zapisane

Żadna namiętność nie odziera umysłu równie skutecznie ze wszystkich władz działania i myślenia, co strach.
(Edmund Burke)
lxd2476kkd
Nowicjusz
*
Długość toru:: 48 m

W terenie W terenie


Manowo Las i nasza rumunka 476


WWW
« Odpowiedz #18 : 23 Listopad 2012, 21:59:56 »
+2

Każdy człowiek ma się prawo pomylić a wyrobicie z tego taką aferę.Jak by to było nie wiadomo co .
Zapisane
Kucyk
Minister
******
Długość toru:: 4304 m

W terenie W terenie


Bimbrownik wąskotorowy


« Odpowiedz #19 : 23 Listopad 2012, 22:12:16 »
-3

Nie aferę, ale jajca. Coś takiego, co Koledze pokrywa się właśnie pierwszymi włoskami. Jak by to było nie wiadomo co.
 Bez takich proszę. Jak za pomocą ordynarnych postów masz potrzebę podkreślać jaki to jesteś mądry i doświadczony w porównaniu z innymi użytkownikami, to rób to gdzie indziej proszę. //kalito
Zapisane

Żadna namiętność nie odziera umysłu równie skutecznie ze wszystkich władz działania i myślenia, co strach.
(Edmund Burke)
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!