Rozkład, trzeba przyznać ambitny, ale do pełni szczęścia braknie informacji ileż i jakież wagony będą doczepione do lokomotyw ujętych w rozkladzie.
To się okaże w sobotę.
Orientacyjnie: Decauville ma jechać z lorkami, O&K jako towarowy z możliwością zabrania pasażerów (kryty + 2 węglarki z ławkami), Px możliwe, że pojedzie z wagonami żnińskimi + klasa, LAS prawdopodobnie ze standardowym układem letniaków.
Jednak powtarzam: wszystko okaże się "na dzień przed", gdy będziemy dysponować kompletem przewidzianego na zlot taboru.
[EDIT]
W związku z wieloma zapytaniami:
1. Liczba miejsc w pociągach jest
ograniczona, a rozkład jazdy jest
orientacyjny, prosimy nie polegać na nim jak na Biblii, gdyż przewidujemy pewne rozciągnięcia i przesunięcia w podanych czasach odjazdów i przyjazdów.
2. Przewidziane są 3 kursy "pasażerskie" z Białośliwia do Czajcza i z powrotem - z O&K (Ok. 25 - 30 miejsc), z LASem (ok. 100 miejsc) i Px-em (jeśli będą wagony żnińskie - ok. 50-60 miejsc).
3. Kurs "dieslowski" to lokomotywy JADĄCE LUZEM (prawdopodobnie Ns2, Ns3 i Wls). V10 pojedzie jedynie wtedy, gdy sprawdzimy jej zachowanie na naszym szlaku. Lokomotywy te mają zabezpieczyć następne po nich kursy przed ewentualnymi problemami, a później obsługiwać przy dużej frekwencji bisowe kursy z Czajcza do Kijaszkowa i Wysokiej.
4. Kurs z Decauville jest kursem TOWAROWYM (tylko lorki) - no chyba, że ktoś lubi kolebać się w kolebach...
Pozdrowienia