Świat kolejek wąskotorowych SMF
13 Lipiec 2020, 10:08:11 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Profil 750mm.pl na facebooku
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Podzwonne dla Piotrkowskiej KD - a może nie ???  (Przeczytany 56170 razy)
arti281
Zawiadowca
Długość toru:: 489 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #100 : 30 Maj 2005, 15:00:28 »
0

Tu jest właśnie problem.Nie jesteśmy właścicielami.Obecnie włścicielem jest Um Piotrków i wcale nie jest zainteresowany jego wpisaniem.Powiem więcej już go chcieli rozebrać.Zrobiliśmy wrzawę więc narazie wstrzymali się z egzekucją.Myślę że go konserwator nie wpisze ponieważ wpisując go przyznał by się do błędu jakim było nie wpisanie całej infrastruktury.Zastanawiające było to że torowisko w obrębie stacji jest wpisane (wymiana podkładów była również w obrębie stacji) wiec o co w tym wszystkim chodzi?Bo ja przynajmniej się w tym wszystkim gubię.
Ryflak
Gość
« Odpowiedz #101 : 30 Maj 2005, 16:33:38 »
0

No dobrze.
A co się stanie z taborem zgromadzonym na stacji Piotrków Tryb. Wąsk. ?

Jeśli zbudują ścieżkę rowerową na odcinku Piotrków - Bugaj, to rozumiem, że reszta torowiska aż do Sulejowa nie będzie ruszana.
Czyli możliwe będzie prowadzenie pociągów turystycznych na odcinku Sulejów - Poniatów.

Jaki sens będzie miało wpisanie tylko 3 km torowiska do rejestru zabytków ?

Co, szanowny Panie Prezesie, zamierzacie zrobić z lokomotywownią, wagonami, parowozem ?

Sprzedać na złom, tak jak parowóz Pt47, który dostaliście od PeKaPy.
grzegorz_sykut
Global Moderator
Długość toru:: 845 m

W terenie W terenie

waskotorowka
« Odpowiedz #102 : 30 Maj 2005, 17:10:46 »
0

Patrzac na liczbe postow i atmosfere dyskusji proponuje powolac Komisje d/s zbadania likwidacji Piotrkowskiej KD Chichot

Ze swojej strony odnosze wrazenie ze dyskusja publiczna na ten temat niczego nie wnosi, bo kazda ze stron ma jakies swoje argumenty i nie przekona drugiej. Moze lepiej skonczyc albo porozmawiac "poza anteną"

Pozdrawiam
Grzegorz Sykut
NKD ART. Team

Pozdrawiam

Grzegorz Sykut
Stowarzyszenie
Na Rzecz Rozwoju
Nadwiślańskiej KW
Ariel Ciechański
Administrator
Długość toru:: 952 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #103 : 30 Maj 2005, 17:31:18 »
0

Cytat: "grzegorz_sykut"
Patrzac na liczbe postow i atmosfere dyskusji proponuje powolac Komisje d/s zbadania likwidacji Piotrkowskiej KD Chichot

Ze swojej strony odnosze wrazenie ze dyskusja publiczna na ten temat niczego nie wnosi, bo kazda ze stron ma jakies swoje argumenty i nie przekona drugiej. Moze lepiej skonczyc albo porozmawiac "poza anteną"

Przychylam się do wniosku. Andrzeju chyba faktycznie pora zamknąć ten wątek, a może nawet go i skasować?? Myślę, że zainteresowani już wymienili poglądy.

Pozdr.<br />CAr.<br />
kalito
Administrator
Długość toru:: 1511 m

W terenie W terenie

kalito1982
« Odpowiedz #104 : 30 Maj 2005, 17:48:09 »
0

Grzesiek mnie ubiegł. Sam chciałem zaproponować EOT, bo chyba wszystko co miało być powiedziane, zostało powiedziane. Niniejszym zamykam topic

Pozdrawiam
Kalito
Piszę w miarę poprawnie po polsku.
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!