Świat kolejek wąskotorowych SMF
04 Maj 2024, 11:42:10 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Serwer FTP już działa! Szczegóły na forum.
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wspólna impreza  (Przeczytany 7834 razy)
Franc Maurer
Młotkowy
**
Długość toru:: 75 m

W terenie W terenie


« : 20 Marzec 2017, 17:26:30 »
-7

 https://www.youtube.com/watch?v=BnyLLft2YOw

Jakby sie ktoś pytał czemu impreza z Białosliwia , to ja raczej mógłbym sie zapytać czemu nie było nic w Krośniewicach na dzień kolejarza ? Gdyż MK jak widać z "Towarzycha" + jedna z 2  grona imprezują na kolejce innej a swoja własna to co ? To nic.
« Ostatnia zmiana: 20 Marzec 2017, 17:38:55 wysłane przez Franc Maurer » Zapisane
kalito
Administrator
*****
Długość toru:: 1512 m

W terenie W terenie



kalito1982
« Odpowiedz #1 : 20 Marzec 2017, 20:39:51 »
+1

Czego wobec powyższego od nas oczekujesz? Co ma na celu ten post? Za bardzo nie rozumiem, więc jakbyś to dookreślił, to byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam!
Zapisane

Pozdrawiam
Kalito
Piszę w miarę poprawnie po polsku.
Kucyk
Minister
******
Długość toru:: 4304 m

W terenie W terenie


Bimbrownik wąskotorowy


« Odpowiedz #2 : 20 Marzec 2017, 21:03:30 »
+14

Moim zdaniem powodem postu jest zespół abstynencki wynikający z braku krauliny po odstawieniu Autora od krośniewickiego źródła.
Zapisane

Żadna namiętność nie odziera umysłu równie skutecznie ze wszystkich władz działania i myślenia, co strach.
(Edmund Burke)
Franc Maurer
Młotkowy
**
Długość toru:: 75 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #3 : 20 Marzec 2017, 22:37:48 »
+1

Witam Admina serdecznie . Kucyku powiem ci tak nie jestem , nie będę i nie byłem odstawiony od krosniewickiego źródła mimo wielkich chęci pewnych osób oraz mile się witających , a potem mówiących rzeczy nie mające miejsca . A co do samej "krauliny" to u mnie dawno nie , a co po nie którzy sami nie wylewają za kołnierz oczywiście siebie nie widząc .Ja nie pisze kto ile i gdzie wydoił  oraz nie rozpisuję się bimbrze walonym na wąskim torze. Nie interesuje mnie to w ogóle.  Ja na tej kolejce byłem i jestem do dziś od 1996r .Nie mi pisac ile razy co kto zrobił co kto ukradł i co kto zniszczył w imię dobrego. Mam się dobrze , jeździłem gdzie jeżdże i komu się nie podoba może mnie w de pocałować mimo zapachów krauliny. Mój wpis dotyczył jak to się bawi SKKW i TPKKD , a przecież nie tak dawno każdy se skakał do oczu by za 20 gr utopić w szambie . Jak to donosy sie pisało . Kto i i le dzwonił na psy by drugim dokopać . Ale mimo usilnych prób złego widać że TPKKD i SKKW się pojednało ,choć ci ostatni nie bardzo sie z tym identyfikują  , chyba że J-23 znowu nadaje. Tylko szkoda że nie w Krośniewicach oraz przy zainteresowanych stronach m.in kolejarzach. Których się potrzebuję jak coś trzeba zrobić.Druga rzecz to jakos nie było widać święta kolejarza w Krośniewicach imprez  bo do gminy nic nie wpłynęło  , a za to było urokliwie na kolejce w Białośliwiu ,ale chociaż ta kolejka posiada kadrę  , miłośnikówkolei z prawdziwego zdarzenia a nie d..  lizów i bajkomówców by ktoś uwierzyl w realia które nie maja miejsca .  a nie tylko drezynką pojeździć po stacji  i siać propagandę zwycięstwa jak w III Rzeszy. . To dlatego tutaj wrzuciłem , jeżeli jest nie na miejscu to proszę o usunięcie i szczęść Boże . Ps. Kucyku nigdy do ciebie nic nie miałem  , można mieć różne zdania na różny temat , ale trudno zapomnieć twoje słowa - O ten tu znowu . Jakoś innym na kolejce nie przeszkadzała moja osoba , ale cóż zabierz tą nienawiść i opowieści osób nie w pełni normalnych do diabła . Ale zarządzanie w Krośniewicach kolejką to wygląda jak zarządzanie szambem. Ja kolejki na siłę się nie trzymam ale od zeszłego roku do momentu przejazdu technicznego członków SKKW wraz z gośćmi widać było odstawienie od krauliny . Trawa z krzakami sięgająca piersi  , bo ci co posiadają kosę kosili trawę 20 cm nad ziemią  . A jakby Ogoniasty zobaczył profesjonalnie zrobiony rozjazd to by wszystkich pogonił gdzie pieprz rośnie . Połowa opraw sie nie świeciła . Mam rozumieć Dobra Zmiana. Nie wtrącam się. Już nie będę pisał o profesjonalnie zdjętych drzwiach od Iż-a drezyny Doc -119 przy pomocy kątówki  . Dziękuję i dobranoc
« Ostatnia zmiana: 21 Marzec 2017, 17:40:42 wysłane przez Franc Maurer » Zapisane
student
Mechanik
***
Długość toru:: 186 m

W terenie W terenie



« Odpowiedz #4 : 22 Marzec 2017, 19:58:59 »
+2

 
Cytuj
Jakby sie ktoś pytał czemu impreza z Białosliwia , to ja raczej mógłbym sie zapytać czemu nie było nic w Krośniewicach na dzień kolejarza ? Gdyż MK jak widać z "Towarzycha" + jedna z 2  grona imprezują na kolejce innej a swoja własna to co ? To nic.

Bo u nas każdy uczciwy, kto nam pomaga, ma swój własny kielonek, przydziałowe 200 gram wd40 i rezerwację miejsca w "pokoju zwierzeń"...

Pozdrowienia
Zapisane

Rodzi się w bólach, ale zwali z nóg.
Franc Maurer
Młotkowy
**
Długość toru:: 75 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #5 : 22 Marzec 2017, 22:28:28 »
+1

I tak powinno być , a jak każdy skończy to buzia w kubeł i nic nie wychodzi poza teren , a nie zaraz fotki i filmiki krążące i naśmiewające się.Popieram .
Zapisane
aronek
Zawiadowca
****
Długość toru:: 310 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #6 : 23 Marzec 2017, 15:31:03 »
0


Cytuj
Jakby sie ktoś pytał czemu impreza z Białosliwia , to ja raczej mógłbym sie zapytać czemu nie było nic w Krośniewicach na dzień kolejarza ? Gdyż MK jak widać z "Towarzycha" + jedna z 2  grona imprezują na kolejce innej a swoja własna to co ? To nic.

Bo u nas każdy uczciwy, kto nam pomaga, ma swój własny kielonek, przydziałowe 200 gram wd40 i rezerwację miejsca w "pokoju zwierzeń"...

Pozdrowienia

bo są dwie rzeczy pewne, które zawsze są na kolejce... o_O
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!