Świat kolejek wąskotorowych SMF
17 Grudzień 2018, 20:23:38 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Serwer FTP już działa! Szczegóły na forum.
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: DAREK  (Przeczytany 668 razy)
Łowca
Młotkowy
**
Długość toru:: 134 m

W terenie W terenie

« : 03 Grudzień 2018, 21:10:30 »
0

W niedziele na wieczną służbę odszedł Darek Podsiadły. Pogrzeb w czwartek w Opolu Lubelskim o 11.30.

Był moim najlepszym przyjacielem.
Harry Potter
Dyrektor
Długość toru:: 753 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #1 : 04 Grudzień 2018, 13:19:51 »
-1

• ...

Jak się nie ma co się lubi,
To się lubi co się ma...ja mam Elf' y, Impulsy i inne "perełki"
a cygan
Dyrektor
Długość toru:: 801 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #2 : 04 Grudzień 2018, 22:11:13 »
+1

Trwały ślad po sobie pozostawił w Starachowicach - nie tylko "na torach", ale w pamięci wielu osób.

* dar.jpg (210.94 KB, 896x1111 - wyświetlony 103 razy.)
Jarek Franczyk
Zawiadowca
Długość toru:: 389 m

W terenie W terenie

prawdziwa kolej odjechała z ostatnim parowozem...

« Odpowiedz #3 : 05 Grudzień 2018, 08:21:21 »
0

:-(

Szok.... Darek?

Parę chwil dane nam było przeżyć razem. Zawsze będę pamiętał jego opowieści o Nałęczowskiej Kolei Dojazdowej i pasję jaką czuć było w jego obecności, w tym co robił dla kolei, którą kochał. Spoczywaj w spokoju.

Część Jego Pamięci.
« Ostatnia zmiana: 05 Grudzień 2018, 08:29:06 wysłane przez Jarek Franczyk » Zapisane

Prawdziwa kolej odjechała z ostatnim parowozem...
majster
Młotkowy
**
Długość toru:: 115 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #4 : 05 Grudzień 2018, 12:53:07 »
0

Znaliśmy się z Darkiem prawie 35 lat, był pasjonatem wąskich torów z prawdziwego zdarzenia, zawsze podziwiałem jego zapał i entuzjazm a także pomysłowość w budowie pojazdów wąskotorowych. Spoczywaj w spokoju. 
Rogoz
Dyrektor
Długość toru:: 994 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #5 : 06 Grudzień 2018, 23:35:14 »
+4

W dniu dzisiejszym miała miejsce smutna uroczystość ostatniego pożegnania Darka. Pozostaje mi tylko podziękować tym wszystkim, którzy zdołali dotrzeć. Wydarzenie to w pewnością nie nastraja do wylewności, mimo wszystko jednak chciałbym parę słów napisać.
Miałem okazję wielokrotnie towarzyszyć Darkowi podczas jego wizyt na kolejce starachowickiej, która dzięki Jego wsparciu znacząco zyskała.
W mojej pamięci Darek z pewnością nie będzie obecny w czarno-białych barwach, a bardziej takim jak fotografii, którą załączam. Zapamiętam Go jako osobę pogodą i uśmiechniętą, z głową pełną nowych pomysłów, dla którego nie było rzeczy niemożliwych. Tylko tyle i aż tyle.

Darku! – Spoczywaj w spokoju.

* Darek Podsiadły.jpg (322.41 KB, 1017x987 - wyświetlony 110 razy.)
« Ostatnia zmiana: 07 Grudzień 2018, 20:39:48 wysłane przez Rogoz » Zapisane
Jarek Franczyk
Zawiadowca
Długość toru:: 389 m

W terenie W terenie

prawdziwa kolej odjechała z ostatnim parowozem...

« Odpowiedz #6 : Wczoraj o 18:35:22 »
0

W dniu dzisiejszym miała miejsce smutna uroczystość ostatniego pożegnania Darka. Pozostaje mi tylko podziękować tym wszystkim, którzy zdołali dotrzeć. Wydarzenie to w pewnością nie nastraja do wylewności, mimo wszystko jednak chciałbym parę słów napisać.
Miałem okazję wielokrotnie towarzyszyć Darkowi podczas jego wizyt na kolejce starachowickiej, która dzięki Jego wsparciu znacząco zyskała.
W mojej pamięci Darek z pewnością nie będzie obecny w czarno-białych barwach, a bardziej takim jak fotografii, którą załączam. Zapamiętam Go jako osobę pogodą i uśmiechniętą, z głową pełną nowych pomysłów, dla którego nie było rzeczy niemożliwych. Tylko tyle i aż tyle.

Darku! – Spoczywaj w spokoju.

Rogoz, piękne słowa i fajne zdjęcie.

Prawdziwa kolej odjechała z ostatnim parowozem...
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!