Świat kolejek wąskotorowych SMF
24 Maj 2019, 19:00:49 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Profil 750mm.pl na facebooku
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Aktualności  (Przeczytany 4838 razy)
Kucyk
Minister
Długość toru:: 3841 m

Na służbie Na służbie

Bimbrownik wąskotorowy

« Odpowiedz #40 : 30 Kwiecień 2019, 22:06:40 »
+5

Pewnie większość z Was nie wie, ale od kilku dni Kolega Ogoniasty walczy z torami na Przeworskiej. Myślę że dla Niego będzie to wyzwanie, bo zakres prac, z tego co wiem, jest nieporównywalny z żadna inną kolejką jaką do tej pory Ogon ratował. Osobiście trzymam kciuki za Pawła i mam cichą nadzieje iż pojawią się czasem jakieś relacje z postępu prac na tym zacnym branżowym.  Duży uśmiech

W każdym moim zwycięstwie
Jest trud i krew poświęceń.
Paweł Niemczuk
Administrator
Długość toru:: 1615 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #41 : 03 Maj 2019, 02:36:19 »
0

Także powodzenia życzę w walce z próchnicą, robalami i innymi rzeczami gryzącymi przeworskie tory!
Ogoniasty
Dyrektor
Długość toru:: 624 m

W terenie W terenie

Toromistrz wąskotorowy

« Odpowiedz #42 : 08 Maj 2019, 21:48:10 »
+7

Obecnie szlak bada diagnosta, który opisuje mi problematykę punktów krytycznych, które od wczoraj zacząłem usuwać. Szlak jest w stanie strasznym, ale dla chcącego nic trudnego Uśmiech Największym problemem są pracownicy którzy poza wymianą pojedynczych podkładów metodą byle jak, nie umieją nic (chodzi o prace torowe) i na dodatek buntują sie przed zmianą technologi remontów. Jak słyszą o naprawach łuków z demontażem szyn, to mają pełne rajtuzy Uśmiech Gdzie ci mężczyźni? Niezdecydowany 90% haków torowych przy szynie S49 nie trzyma jej wcale, dlatego przechodzimy na wkręty. Ubytki płytek są olbrzymie dlatego zakupujemy 2 tys sztuk w trybie natychmiastowym Uśmiech
 W przyszłym tygodniu wrzucę kilka fotek z efektów prac Uśmiech

Pozdrawiam torowo Uśmiech

POZDRAWIAM !!!
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!