Świat kolejek wąskotorowych SMF
28 Marzec 2024, 09:29:42 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Profil 750mm.pl na facebooku
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Re: Co na KL Pionki słychać.  (Przeczytany 14592 razy)
ilza.info
Młotkowy
**
Długość toru:: 84 m

W terenie W terenie


WWW
« : 09 Maj 2006, 21:47:46 »
0

Cytat: "fidzio"

- na wieczór multimedialna prezentacja zdjęć z różnych kolei wąskotorowych (nie tylko w Polsce)


moge podeslac zdjecia wykonane przez ogoniastego z odcinka marcule - lipie, jest to dobry material zdjec, pokazujacy trud pracy FPKW odnosnie rewitalizacji tegoz odcinka
uwazam, ze wzbudzi on spore zainteresowanie wszystkich...
)))))))))
pozdrowienia
przemek burek
Zapisane
fidzio
Gość
« Odpowiedz #1 : 09 Maj 2006, 22:15:58 »
0

Cytat: "ilza.info"

moge podeslac zdjecia wykonane przez ogoniastego z odcinka marcule - lipie, jest to dobry material zdjec, pokazujacy trud pracy FPKW odnosnie rewitalizacji tegoz odcinka
uwazam, ze wzbudzi on spore zainteresowanie wszystkich...


Pewnie, najlepiej gdybys sie sam pojawil i osobiscie zaprezentowal ten materiał najlepiej z komentarzem  
Zapisane
ilza.info
Młotkowy
**
Długość toru:: 84 m

W terenie W terenie


WWW
« Odpowiedz #2 : 09 Maj 2006, 22:22:57 »
0

Cytat: "fidzio"

Pewnie, najlepiej gdybys sie sam pojawil i osobiscie zaprezentowal ten materiał najlepiej z komentarzem  


wiesz...gdybym mial tylko czas z mila checia, ale wole go zagospodarowac w lepszy sposob, dzieki usilnym staraniom FPKW roboty w na odcinku iłżeckim jest tyle, ze hohohohoho....a mialo byc tak ladnie, dwa odcinki polaczone..
no coz...wybieram prace na torach, proste
pozdrowienia
przemek burek
miłośnik SKW
Zapisane
fidzio
Gość
« Odpowiedz #3 : 09 Maj 2006, 22:25:20 »
0

Jak uważasz, ale mysle ze moze uda Ci sie wygospodarowac troche czasu by odwiedzić połozony 50 km od Iłży skansen

pozdrawiam
Grzesiek
miłośnik kolei (SKW też zeby nie bylo )

P.S Nie chce zaczynac "tematu" od poczatku, ale jezeli chodzi o robote na odcinku iłżeckim to oprócz FPKW musisz podziękować złomiarzom oni również usilnie postarali się o to aby wasza ekipa na brak pracy nie narzekała.
Zapisane
atajchert
Nowicjusz
*
Długość toru:: 23 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #4 : 09 Maj 2006, 22:37:20 »
0

Cytat: "ilza.info"

dzieki usilnym staraniom FPKW roboty w na odcinku iłżeckim jest tyle, ze hohohohoho..

No teraz to przegiałeś.
Zapisane
KLAN PALUCHOWSKICH
Minister
******
Długość toru:: 1332 m

W terenie W terenie


WWW
« Odpowiedz #5 : 09 Maj 2006, 23:09:24 »
0

Cytat: "ilza.info"
gdybym mial tylko czas z mila checia, ale wole go zagospodarowac w lepszy sposob, (...)
no coz...wybieram prace na torach, proste


Drogi Kolego ! Przentacja zdjęć jest planowana na popołudnie, więc nie koliduje z pracami na SKW.

Pozdrawiam
Zapisane

ilza.info
Młotkowy
**
Długość toru:: 84 m

W terenie W terenie


WWW
« Odpowiedz #6 : 09 Maj 2006, 23:26:46 »
0

Cytat: "KLAN PALUCHOWSKICH"
Cytat: "ilza.info"
gdybym mial tylko czas z mila checia, ale wole go zagospodarowac w lepszy sposob, (...)
no coz...wybieram prace na torach, proste


Drogi Kolego ! Przentacja zdjęć jest planowana na popołudnie, więc nie koliduje z pracami na SKW.

Pozdrawiam


jak najbardziej koliduje, bo ja pracuje na torach od rana do wieczora

Cytat: "atajchert"
Cytat: "ilza.info"

dzieki usilnym staraniom FPKW roboty w na odcinku iłżeckim jest tyle, ze hohohohoho..

No teraz to przegiałeś.


a niby w czym? ile to razy slyszelismy w ilzy, ze fpkw zalatwi sprawe zamkow zwrotnicowych na stacji w Ilzy? ze w pewnym momencie sami po dluuugich oczekiwaniach musielismy razem z kolega ogoniastym je zdejmowac innymi metodami, niz byly planowane, ile to razy prosilem o przeslanie pism dla sponsorow, ile to razy urzad miejski w ilzy juz nie wytrzymywal nerwowo....jak cytuje slowa Burmistrza: "znowu Szwed nic nie robi w Ilzy, tylko bierze sie za Pionki".....
od pewnego czasu (kiedy to zrobilo sie cieplej ) wzielismy sie sami za robote, dostalismy pomieszczenie na stacji, zeby je wyremontowac na potrzeby wolontariuszy, chodzimy sami i zalatwiamy rozne sprawy zwiazane z dalszymi pracami przy oczyszczeniu szlaku...
wizyty chyba na kontrole przedstawicieli fpkw i pogadanki, to za malo...
to tyle odnosnie tegoz tematu, nie mam zamiaru go kontynuowac, bo i po co?

pozdrowienia
przemek

Moderator połączył oba posty w jeden
Zapisane
AXEL
Minister
******
Długość toru:: 2016 m

W terenie W terenie


www.axel-rail.pl


« Odpowiedz #7 : 11 Maj 2006, 01:25:50 »
+1

Brawo. Widze że wychodzi szydło z worka na każdym kroku.
Zapisane
fidzio
Gość
« Odpowiedz #8 : 11 Maj 2006, 06:51:27 »
0

Cytat: "AXEL"
Brawo. Widze że wychodzi szydło z worka na każdym kroku.

Jako, że strzelają we mnie będe się bronił

Generalnie cała sprawa (nawet z obrzucaniem błotem przez kol. Burka) kolejki Pionkowskiej mnie (emibe błagam nie cenzuruj) p******* bo ja niezaleznie od tego czy KL Pionki bedzie winna wszystkiego czy nie bede tam pracowal i juz no ale sie wypowiem Chichot:

Nie obraźcie się ale w stosunku do mnie używacie agrumentu, że rzadko jestem w Starachowicach i mało wiem. Co nie przeszkadza Wam mówić, że Paweł nic nie robi tylko siedzi w Pionkach i działa tutaj. Mam nieco inne zdanie na ten temat ale nieważne bo nie o to tu chodzi. Wyobraźcie sobie że wasz znajomy był w Piżdzichowie dolnym i naopiwadał wam, że syf jest tam niewąski, sami nie byliście w Piździchowie ale korzystając z tego co powiedział wasz znajomy rozgłaszacie na różnych forach, listach dyskusyjnych ze do Pizdzichowa w zyciu nie pojedziecie bo tam brud i syf nie z tej ziemi. Sytuacja w przypadku Pionek jest identyczna, zaden z Was po za kol. Rogozem, KLANEM Paluchowskich oraz Chylinem nie byl nigdy w Pionkach i nie zna realiów, wyglada to tak jakbyście mieli klapki na oczach i nie chcieli widzieć tego co tu się dzieje naprawde. Jeżeli chcecie zobaczyć czy jest syf w Piżdzichowie to przyjeźdzcie do Pionek i przekonajcie się sami. Kolejną sprawą jest argument otym, że kasa ze Starachowic idzie w Pionki, uważam ze osoba ktora uzywa takiego argumentu mija się z prawdą. Proszę kol. Chylińskiego o wypowiedzenie sie jako bardziej bezstronnego w sprawie finansowania KL Pionki bo on jest osobą wtajemniczoną (rozmawialiśmy o tym niedawno Piotrze)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!