Świat kolejek wąskotorowych SMF
09 Kwiecień 2020, 05:50:21 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Profil 750mm.pl na facebooku
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Krzeszowice - ponownie.  (Przeczytany 10067 razy)
AXEL
Minister
Długość toru:: 2002 m

W terenie W terenie

www.axel-rail.pl

« : 09 Grudzień 2006, 13:44:10 »
0

Wszyscy zapewne wiecie kto to taki Jureczek R. z Krzeszowic. Otórz w/w ch... pociął już Ty45 - 345 pod koniec października, ma już na swoim koncie pocięcie najstarszego w Polsce parowozu serii TKp1 teraz złapał sie za TKp Śląsk. Dwie sztuki właśnie zmieniły się we wsad hutniczy.

Co z tym człowiekiem zrobić, jak rozwiązać sytuację jak prawo nie może sobie z tym poradzić??

Zombi
Mechanik
Długość toru:: 198 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #1 : 10 Grudzień 2006, 12:22:08 »
0

Można zainterweniowac u konserwatora zabytków może on coś bedzie wiedział co z takim burakiem zrobić

ok333
Dyrektor
Długość toru:: 596 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #2 : 10 Grudzień 2006, 16:25:27 »
0

Zombi ,
nie badz naiwny ! Ten baran , sobie w zywe oczy kpi z KZ i od lat tnie obiekty prawem chronione. A co zrobil [pekap z zabytkowymi wagonami w Jedlinie Zdroju Co? Prawo jest martwe i zabytki techniki tez !!!. Stroze prawa ,,zagladaja w rozporki'' , a na takie przyziemne sprawy nie maja czasu i srodkow. :evil:

Ratujmy Koleje Waskotorowe  !!!
-----------------------------------------------
,, Najlatwiej niszczyc .
   Trudno zachowac to , co warte zachowania.''
Wislawa Szymborska
Ernie
Młotkowy
**
Długość toru:: 89 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #3 : 10 Grudzień 2006, 19:58:49 »
0

Jak widać stróże prawa niewiedzą że dla niektórych te sprawy nie są przyziemne...
Na forum PTT robert051 napisał:
takich to pownini za (epitet) powieśić

Tyczyło się to graffiti ale do tego dupka też się nadaje.

Małe jest piękne.
AXEL
Minister

W terenie W terenie

www.axel-rail.pl

« Odpowiedz #4 : 10 Grudzień 2006, 23:45:48 »
0

Wiadomość z ostatniej chwili.

Dzis zajął się kolejnym Ty45. Już nieistnieje niemal cały tender.

Panowie,

Czy nie wartobyłoby zebrać się w 10 chłopa i pojechać zrobić z tym  <piii>  porządek raz na zawsze??
kalito
Administrator
Długość toru:: 1508 m

W terenie W terenie

kalito1982
« Odpowiedz #5 : 11 Grudzień 2006, 07:05:33 »
0

Ja tez podzielam ten bol, ale Axel prosze nie rob takich rzeczy. Forum to jest miejsce publiczne, a nie podworko dresiarzy. Zadnych chlopow tutaj nie skrzykuj... Axel ostatni raz toleruje Twoj przydlugi jezyk.

Pozdrawiam
Kalito
Piszę w miarę poprawnie po polsku.
Ogoniasty
Dyrektor
Długość toru:: 624 m

W terenie W terenie

Toromistrz wąskotorowy

« Odpowiedz #6 : 11 Grudzień 2006, 16:22:47 »
0

Kalito ale piii to nie jest wulgarne słowo. Osoby które zagladają na forum jak widzą ze ktoś demoluje stary tabor kolejowy to też w myśli przeklinają. Takie słowa same sie nasuwają. Jak bedzie organizowana jakas większa akcja na tych dupków to dajcie znac. Z miłą checią nakopie komuś do (cztery litery).
Karą za grafiti na taborze jest identyczny malunek na jego ciele.
Karą za cięcie elementów taboru powinno  być porządne bibi i przechwycenie sprzętu którym sie posługiwał  :evil:

POZDRAWIAM !!!
kalito
Administrator

W terenie W terenie

kalito1982
« Odpowiedz #7 : 11 Grudzień 2006, 16:33:23 »
0

Ogon ja nie mam nic do slowa piiii...

Chodzi mi o to, ze jesli chcecie sobie robic jakies nagonki na chlopa, zbierac sie na niego z kosami i bejsbolami, to ok, ale nie na tym forum. Tutaj poziomu podworkowo-rynsztokowego nie bede tolerowal. Koniec tematu.

Pozdrawiam
Kalito
AXEL
Minister

W terenie W terenie

www.axel-rail.pl

« Odpowiedz #8 : 11 Grudzień 2006, 19:11:02 »
0

Cytat: "kalito"
Axel ostatni raz toleruje Twoj przydlugi jezyk.

Brak mi słów.

Nie będę pisał co sądzę o tego typu sformułowaniach i dyktatorskich zapędach.

Jeżeli masz ochotę - proszę bardzo. Wyrzuć mnie z forum juz dziś. Wystarczyło upomnieć - ok, zrozumiałem, zapędziłem się, poniosło mnie, ale straszenie typu powyższe sformułowanie to juz przegięcie.

Wystarczyło usunąć topic i po sprawie, ahhh... jak za starych dla kolei skąd inąd dobrych czasów.
kalito
Administrator

W terenie W terenie

kalito1982
« Odpowiedz #9 : 11 Grudzień 2006, 19:41:12 »
0

Axel nie rob z siebie meczennika. Mam chyba prawo mowic to, co mowie, bo:

1. Swoj przydlugi jezyk juz niejednokrotnie pokazywales,
2. W koncu to moje forum, ja place za hosting, domene itd, wiec moge robic co chce. A co za tym idzie - ja tu ustalam zasady wspolnie z kilkoma pomocnikami. Jak Ci sie nie podoba - droga wolna. Ja Cie nie wywale, bo nie uwazam, zebym mial powod w tym momencie. Wiedz jednak, ze nie bede Cie upominal jak dziecka 200 razy.

pozdrawiam

Pozdrawiam
Kalito
Marcin Przybysz
Gość
« Odpowiedz #10 : 11 Grudzień 2006, 20:07:53 »
0

Dobra, starczy, a teraz do rzeczy w temacie:
Ponieważ pan R. lubi robić interesy (cóż, taki naród;) proponuję inną metodę na uratowanie taboru - wykupmy od łajzy jakiś parowóz. Za cenę złomu - oszczędzi na gazach technicznych i będzie cały hepi.  Ja wiem, że w ten sposób wspomożemy finansowo tę nieciekawą osobistość, ale lepiej, żebyśmy my go wspomogli, niż punkt skupu złomu. Daję na początek sumę, która miała iść na tory dla Helu, ale niech tam - tory poczekają. A poza tym, to chyba ostatnie chwile, kiedy w PL można nabyć w miarę kompletny parowóz za cenę złomu. Znajdzcie mi takie np w Niemczech... Kto się dokłada, niech mi pisze na priv, rozumiem, że nie każdy chce się ogłaszać ze swoimi zasobami finansowymi. Składka?

MP
Zombi
Mechanik
Długość toru:: 198 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #11 : 11 Grudzień 2006, 21:34:23 »
0

Jeśli chodzi o kupno całego parowozu za cene złomu to nie bedzie to kilkaset złotych, a poza tym wątpie zeby odsprzedał za cene złomu bedzie chciał jeszcze sobie zarobić i jesli sprzeda to drożej. Przynajmniej ja tak mysle.

Marcin Przybysz
Gość
« Odpowiedz #12 : 11 Grudzień 2006, 21:55:02 »
0

A ja myślę, że mam kilkanaście razy więcej, niż kilkaset złotych. Axel, co zostało w Krzeszowicach, z tych małych? Ile ważą ? Jaka jest tam cena złomu (okazuje się, że sporo się waha w zależności od regionu kraju) Poza tym ja proponuję konkretną akcję a Ty gdybasz.
AXEL
Minister

W terenie W terenie

www.axel-rail.pl

« Odpowiedz #13 : 11 Grudzień 2006, 22:53:54 »
0

No problem polega na tym że zostało tam niewiele. Sukinsyn pociął Ty45-345 po NG w 1992r., 2 x TKp Śląsk a teraz wziął się za Ty45-158 tyle że sie troche pospieszył bo lokomotywa stała na stanie PKP  oddz. zarządzania nieruchomościami. Zrobiliśmy niezłą zadymę, poczynając od konserwatora a kończąc na policji i dyrektorach z PKP.

Wstrzymano cięcie Ty45 dziś koło 14.00

Z tego co wiem nie pozostał żaden parowóz którego właścicielem byłby kto inny jak PKP czy MuzKol.

szanse więc na zakup małe, ale z Nieruchomościami zawsze można sie próbować dogadać. Ol49 z Przeworska jest do wzięcia z 23.000, TKh Ferrum z Przezchlebia z kpl. dokumentacji od tamtejszego byłego zakładu naprawy parowozów jest do wyrwania za 25.000 (lok w pełni kpl i niemalże sprawny!!!).

PS. Kalito, mój przydługi jak sądzisz język tyle załatwił że śmiem twierdzić, iż bardziej się przydaje jak przeszkadza nazywając złodziejstwo złodziejstwem, nieróbstwo nieróbstwem a zakłamanie zakłamaniem. Dla mnie OT w tej kwesti.
Przemek
Dyrektor
Długość toru:: 531 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #14 : 13 Grudzień 2006, 15:42:20 »
0

Cytat: "AXEL"
PS. Kalito, mój przydługi jak sądzisz język tyle załatwił że śmiem twierdzić, iż bardziej się przydaje jak przeszkadza nazywając złodziejstwo złodziejstwem, nieróbstwo nieróbstwem a zakłamanie zakłamaniem. Dla mnie OT w tej kwesti.

Kalito miał na myśli że nawołujesz do przemocy a to jest przestępstwem. Jeśli by tolerował to na forum sam mógłby mieć kłopoty a tak to tylko ty je możesz mieć.  :wink:
marcinsemek
Młotkowy
**
Długość toru:: 124 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #15 : 13 Grudzień 2006, 15:50:25 »
0

To co może zostawimy tego Pana w spokoju i będziemy patrzeć jak tnie coraz ciekawsze loki?Co?  Może mu pomożemy ....? krew mnie zalewa.....

Wąskotorowiec
Przemek
Dyrektor
Długość toru:: 531 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #16 : 14 Grudzień 2006, 09:22:30 »
0

Cytat: "marcinsemek"
krew mnie zalewa.....

Mnie też ale jeśli złamiesz prawo a nie masz tyle kasy co ten pan ani takich pleców to będziesz mieć kłopoty.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!