Świat kolejek wąskotorowych SMF
18 Kwiecień 2024, 21:27:40 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Serwer FTP już działa! Szczegóły na forum.
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dworzec w Anastazewie (Gnieznienska KD)  (Przeczytany 8811 razy)
grzegorz_sykut
Global Moderator
*****
Długość toru:: 846 m

W terenie W terenie


waskotorowka
« : 28 Kwiecień 2007, 20:58:26 »
0

Witajcie

Znalazlem dzisiaj przypadkiem na Allegro, wie ktos moze cos wiecej na temat tej sprzedazy, kto co i jak. Tym bardziej ze wlasciciel chce sprzedac takze przystacyjne torowisko. Sam budynek wyglada na zdewastowany troche, pomijam fakt ze bryla budynku zostala dosyc mocno popsuta, dziwaczna przybuduwka w koloze szarym, ktora nijak do calosci nie pasuje.

tutaj link: http://www.allegro.pl/item185107999_stary_dworzec_pkp_w_anastazewie.html
Zapisane

Pozdrawiam

Grzegorz Sykut
Stowarzyszenie
Na Rzecz Rozwoju
Nadwiślańskiej KW
tczewianin
Mechanik
***
Długość toru:: 257 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #1 : 29 Kwiecień 2007, 19:48:07 »
0

sprzedać razem z torami kolejki??
Zapisane
whisper
Młotkowy
**
Długość toru:: 78 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #2 : 30 Kwiecień 2007, 12:16:33 »
0

Wysłałem wiadomość do Allegro.
Zapisane

Pozdrawiam, Kamil
Marcin Przybysz
Gość
« Odpowiedz #3 : 30 Kwiecień 2007, 13:16:02 »
0

O czym?
Zapisane
whisper
Młotkowy
**
Długość toru:: 78 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #4 : 30 Kwiecień 2007, 15:48:09 »
0

Z prosba, zeby wystawiajacy przedmiot doprecyzowal jak wygladaja sprawy wlasnosci. Nie znam dokladnej struktury wlasnosciowej gruntow pod Gnieznienska KD, ale jako osoba korzystajaca sporo z allegro wiem, ze informacja na aukcjach powinna byc pelna. Ale zachodzimy juz na grunty OT...

BTW - czy ktos moze wyjasnic, jak wyglada sprawa gruntow pod GKD?
Zapisane

Pozdrawiam, Kamil
ok333
Dyrektor
*****
Długość toru:: 596 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #5 : 01 Maj 2007, 12:37:31 »
0

Cytuj
Stacja poszla  19 kwietnia br  na hotelik czy jakas tam agroturystyke za ...270 000.- PLN


No sęk w tym, że nie poszła - nie było ofert kupna
 
Cytuj
Pytanie podstawowe  - sprawa wlasnosci gruntu - PKP czy popkp Co? i co stanowi plan zagospodarowania przestrzennego o tym gruncie ?


Nie sądzę, aby ktoś sprzedawał za 270.000 PLn nie-swoje. A tym bardziej, by ktoś kupił bez wejrzenia w księgę wieczystą za taką sumę


Cytuj
Pozdrawiam smutno.


O rety, dlaczego zaraz smutno. Stoi toto, niszczeje, chyba lepiej by ktoś kupił i zrobił  ładny hotelik, niż by miało skończyć jak większość bezpańskiego majątku PKP  :?:

Nie czarujmy się -  nigdy już nie wróci klimat czynnych stacyjek wąskotorowych, z dróżnikiem opuszczającym rogatki przed nadjeżdżającym, posapującym parowozem,  a w wolnych chwilach podlewającym kwiatki na klombie z napisem PKP. Inne czasy.....  Ratujmy co się da, trzymajmy kciuki za sprzedaż tej stacyjki w dobre ręce - niech wróci do życia, w innej funkcji, ale wróci do życia  :!: a nie posłuży za materiał do "gruz sprzedam, tanio"  :!:
Zapisane

Ratujmy Koleje Waskotorowe  !!!
-----------------------------------------------
,, Najlatwiej niszczyc .
   Trudno zachowac to , co warte zachowania.''
Wislawa Szymborska
Marcin Przybysz
Gość
« Odpowiedz #6 : 01 Maj 2007, 13:43:48 »
0

O rety,  :shock:  Ok 333 - wyedytowałem Twojego posta, zamiast odpowiedzieć z cytatem - wybacz  :shock:

Czeski błąd moderatora - kajam się   :oops:  i już tłumaczę - tekst "cytowany" należy do Ok 333, tekst "nie cytowany" jest mój  :razz:
Zapisane
ok333
Dyrektor
*****
Długość toru:: 596 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #7 : 02 Maj 2007, 19:23:16 »
0

Masz u mnie 1/3 czerwonego paska tzn ,,pietno komunizmu'' za partacka robote :wink: .

Ciesze sie ,ze nie poszedl. Cieszylbym sie jeszcze bardziej , gdyby Gniezn.KD nad tym panowala i tam dojezdzala . A smutno mi nie z powodu hoteliku ( to jako hotelarz zawsze widze ) ale , ze jakas malpa znowu kladlaby lape na tory - ==> vide Sompolno .

Pozdrawiam majowo , swiatecznie
Zapisane

Ratujmy Koleje Waskotorowe  !!!
-----------------------------------------------
,, Najlatwiej niszczyc .
   Trudno zachowac to , co warte zachowania.''
Wislawa Szymborska
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!