Świat kolejek wąskotorowych SMF
29 Marzec 2024, 09:50:42 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Serwer FTP już działa! Szczegóły na forum.
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pleszew  (Przeczytany 17649 razy)
AXEL
Minister
******
Długość toru:: 2016 m

W terenie W terenie


www.axel-rail.pl


« : 13 Grudzień 2007, 10:39:47 »
0

Panowie,

Poniżej zamieszczam moim zdaniem świńskiego paszkwila jaki nasmarował do burmistrza jeden z użytkowników forum na operatora Pleszewskiej Koleji Lokalnej. Pozostawiam bez komentarza... sami oceńcie. Chyba nastawienie mławskie stało się jakąś plagą...

 
Zapisane
Misiek_K
Mechanik
***
Długość toru:: 162 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #1 : 13 Grudzień 2007, 10:59:03 »
0

Cytat: "AXEL"
Panowie,

Poniżej zamieszczam moim zdaniem świńskiego paszkwila jaki nasmarował do burmistrza jeden z użytkowników forum na operatora Pleszewskiej Koleji Lokalnej. Pozostawiam bez komentarza... sami oceńcie. Chyba nastawienie mławskie stało się jakąś plagą...


Wbrew pozorom ustalenie autora tego dziela nie powinno byc wielkim problemem dla policji. Internet od dawna nie jest anonimowy.
Zapisane
Kristofor_z_domu
Młotkowy
**
Długość toru:: 63 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #2 : 13 Grudzień 2007, 11:07:36 »
0

W takich sytuacjach uważam że jest jeden niezawodny pomysł za rozwiązanie problemu:
1. odpowiednie organy natychmiast reagują na treść pisma, dokonują czynności sprawdzających,
2. jeżeli wynik negatywny, dokonują podsumowania kosztów czynności,
3. Policja odszukuje nadawcę listu,
4. niedoszłego grafomana (bądź raczej jego opiekunów) obciążamy wszelkimi poniesionymi kosztami.
5. przyciśnięci kilkutysięcznym odszkodowaniem rodzice powinni wzmocnić swój nadzór nad pociechą, wokół kolejki nie ma smordu, a jaki efekt prewencyjny!!!!
Zapisane

Kristofor_z_domu
AXEL
Minister
******
Długość toru:: 2016 m

W terenie W terenie


www.axel-rail.pl


« Odpowiedz #3 : 13 Grudzień 2007, 11:14:37 »
0

Nie wiem ile kol. mateo ma lat... Twierdzi że jako radny ma obowiązek informować o takich działaniach burmistrza. Ciekawe tylko dlaczego anonimowo  :neutral:
Zapisane
kalito
Administrator
*****
Długość toru:: 1512 m

W terenie W terenie



kalito1982
« Odpowiedz #4 : 13 Grudzień 2007, 11:26:16 »
0

Jakiś niepoważny gość. Proponuję udać się z tym do odpowiednich służb. Kurde jakby raz ktoś oberwał za takie dymy, to zaraz reszta dzieci zaczęłaby siedzieć cicho jak mysz.
Zapisane

Pozdrawiam
Kalito
Piszę w miarę poprawnie po polsku.
Tomek SKPL
Gość
« Odpowiedz #5 : 13 Grudzień 2007, 15:02:44 »
0

Tylko pytanie dlaczego , mateo a nie Pan X, Y czy Z
i dlaczego wysyła z fałszywego adresu IP , raz WSK Rzeszów , raz Amsterdam ?
Zapisane
AXEL
Minister
******
Długość toru:: 2016 m

W terenie W terenie


www.axel-rail.pl


« Odpowiedz #6 : 13 Grudzień 2007, 15:06:58 »
0

Poniżej załączam treść odpowiedzi jakiej udzielił mi PAN mateo na moje pytanie po co to było...

Cytat: "mateo"
Czy sądzi Pan że jako radny nie mam prawa monitować w sprawie ciągle nieuchamianych przewozów pasażerskich.
Przecież na wąskich torach nic się nie dzieje od roku, szeroki mnie nie interesuje niech przewożą na nim jak najwięcej towarów i chwała im za to, a skoro nie jest prawdą to z rozbiórką toru rewizyjnego to o co chodzi.
Jeszcze do niedawna byłem gorącym zwolennikiem SKPL ale przez to że na PKL wąsk nic się nie dzieje straciłem nadzieję na reaktywację przewozów osobowych. A jeżeli chodzi o upublicznianie czy raczej straszenie mnie to proszę niech Pan nie każe mi myśleć  że w taki sposób działa SKPL bo to chyba nie prawda.
Pozdrawiam,
Mateo
Zapisane
Tomek SKPL
Gość
« Odpowiedz #7 : 13 Grudzień 2007, 15:47:20 »
0

w trosce o przewozy pasażerskie , tłumaczę po raz kolejny :

1. przewozy pasażerskie mają charakter służby publicznej i jako takie są deficytowe z natury
2. w/w przewozy oragnizuje - czyli płaci za nie UM
3. SKPL wykonywał je mimo strat od wrzesnia 2006 do marca 2007 roku
4. zakończył je nie w wyniku swojej niechęci a awarii motorówki
5. kończymy właśnie remont motorówki i planujemy na powrót uruchomić pociągi
6. pociągi pasażerskie 6 par mimo braku dotacji wyjadą w styczniu
7. rozebrany tor rewizyjny - tak rozebrane 30 szyn - czy to jest ilość na której SKPL zbije swój kapitał ( 0koło 250 zł )
8. Jako radny ma Pan możliwość na sesji rady miejskiej stosownego oficjalnego zapytania , a nie ukrywania się pod pseudonimem MATEO i po co fałszywy IP
9. Gdzie Pan był przez 5 lat jak kolejkę rozszabrowano , z wyposażenia warsztatów zostało '0" , czyli nic , gdzie Pan był jak rozwalono wagony doczepne ?
10. Przepraszam kolegę Paliwo - za to że Cię posądziłem publicznie o ten donos SORRY
Zapisane
kalito
Administrator
*****
Długość toru:: 1512 m

W terenie W terenie



kalito1982
« Odpowiedz #8 : 13 Grudzień 2007, 17:18:04 »
0

Dobra panowie. Już sobie wszystko wyjaśniliście, a teraz ja mówię DOŚĆ! Proszę nie używać tego forum do rozgrywek na linii operator-wolontariusze. Jeśli nie potraficie uporządkować tych spraw między sobą - trudno. Proszę tylko nie mieszać w to tego forum. Nie przypuszczam żeby przeciętny miłośnik wąskich torów czytający to forum był zainteresowany tym, kto to jest mateo, paliwo, papierz i tym podobni obywatele. Ci ludzie to są Wasze problemy i nauczcie się te problemy rozwiązywać sami. Jeśli tego nie potraficie, to lepiej zrezygnujcie z prowadzonych działań, bo jakoś nie widzę wobec tego sensu powierzania Wam innych, wiele poważniejszych zobowiązań...

Przepraszam, że się uniosłem, ale naprawdę nie chce mi się już czytać tych przepychanek i zapewne wielu innych użytkowników od dawno tych wątków nie czyta. Jest mi miło, że forum ma tak wielką siłę opiniotwórczą, że tutaj odbywają się tak ważne dyskusje i rozgrywki. Mimo wszystko apeluję: niech to forum będzie miłym dodatkiem do Waszej działalności miłośniczej, a nie celem samym w sobie.

Pozdrawiam

PS. Kolegę mateo usuwam na jego prośbę
Zapisane

Pozdrawiam
Kalito
Piszę w miarę poprawnie po polsku.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!