Świat kolejek wąskotorowych SMF
18 Kwiecień 2024, 06:48:11 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Profil 750mm.pl na facebooku
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Ankieta
Pytanie: Jak powinna wyglądać impreza rozpoczynająca sezon 2012 na naszej kolejce ?  (Głosowanie skończone: 07 Luty 2012, 12:24:28)
Impreza w O.W Powidz Łazienki-Dzienno-nocna - 9 (23.7%)
Impreza na plazy w Przybrodzinie-dzienna - 2 (5.3%)
Impreza w O.W Powidz- dzienna - 2 (5.3%)
Impreza w gospodarstwie agro-tur. Wiekowo - 2 (5.3%)
Impreza w ogrzewanych wagonach + zabawa na plaży w Przybrodzinie+ przejazd do Ostrowa - 17 (44.7%)
Inne... - 6 (15.8%)
Głosów w sumie: 30

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sezon 2012  (Przeczytany 16871 razy)
tuttifrutti93
Nowicjusz
*
Długość toru:: 18 m

W terenie W terenie



« : 08 Styczeń 2012, 12:24:28 »
-3

Serdecznie Witamy w 2012 roku, naszych obecnych i przyszłych pasażerów. W tym roku naszej Wąskotorówce będziemy obchodzić 129 rocznicę. Chcemy, aby ten rok był szczególny i niezapomniany zarówno dla nas jak i dla was dlatego stworzyliśmy ankietę aby pomogli nam Państwo stworzyć wystrzałową imprezę rozpoczynającą sezon turystyczny w 2012r, liczymy na waszą kreatywność!
Zapisane
Romas
Zawiadowca
****
Długość toru:: 409 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #1 : 09 Styczeń 2012, 18:47:15 »
+3

Mam jakieś takie wrażenie że ta ankieta to tak nie do końca jest do nas skierowana.
Jeśli o mnie chodzi to zaznaczam "inne".
Zapisane
Wądzio
Mechanik
***
Długość toru:: 298 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #2 : 09 Styczeń 2012, 22:19:12 »
+1

Mam jakieś takie wrażenie że ta ankieta to tak nie do końca jest do nas skierowana.

Ja też mam takie wrażenie. Osobiście wolałbym zamiast jakichś wizyt na plaży czy w jakimś ośrodku piknik drezynowy.
Zapisane
Kucyk
Minister
******
Długość toru:: 4304 m

W terenie W terenie


Bimbrownik wąskotorowy


« Odpowiedz #3 : 10 Styczeń 2012, 11:53:42 »
+8

Grzegorz, na górze 

Natomiast jakoś coś mi po głowie się szwenda, że była niedawno przeprowadzana niemal identyczna ankieta i... jej wyniki spotkały się z oburzeniem Gniezna. Jak to - miłośnicy mają decydować o tym jakie imprezy robimy!? Nie będzie żadnych towosów! Macie kolorowe wagoniki i się tym cieszcie, a jak się nie podoba to wyp...ad stąd! Może przekoloryzowałem, ale do tego wszystko zmierzało.
Zapisane

Żadna namiętność nie odziera umysłu równie skutecznie ze wszystkich władz działania i myślenia, co strach.
(Edmund Burke)
tuttifrutti93
Nowicjusz
*
Długość toru:: 18 m

W terenie W terenie



« Odpowiedz #4 : 10 Styczeń 2012, 14:36:29 »
0

Ankieta jest po to by wspólnie zebrać pomysły na rozpoczęcie imprezy. Klikając "inne" może zasugerowac swój pomysł w komentarzu;)
Zapisane
tuttifrutti93
Nowicjusz
*
Długość toru:: 18 m

W terenie W terenie



« Odpowiedz #5 : 10 Styczeń 2012, 14:37:33 »
-1

a co do "oburzenia mieszkańców Gniezna" to szczerze powiem ,że pierwsze słyszę.
Zapisane
grzegorz_sykut
Global Moderator
*****
Długość toru:: 846 m

W terenie W terenie


waskotorowka
« Odpowiedz #6 : 10 Styczeń 2012, 14:42:44 »
+2

@Janusz, dzięki. Ankieta pojawiła się później - jak zadawałem pytanie tutaj jej nie było.
A wrażenie odnoszę podobne do Ciebie. Miłośnicy z drugiego końca Polski nie są grupą docelową do pociągu nad jezioro a cała ankieta jest na zasadzie - no przecież próbowaliśmy .....
Zapisane

Pozdrawiam

Grzegorz Sykut
Stowarzyszenie
Na Rzecz Rozwoju
Nadwiślańskiej KW
wąskitor
Młotkowy
**
Długość toru:: 113 m

W terenie W terenie



Damian Chełmikowski
« Odpowiedz #7 : 10 Styczeń 2012, 18:06:48 »
-1

Jak dobrze wszyscy pamiętacie na majówkę zazwyczaj uruchamiane są 2 pociągi: 1 dla miłosników drugi dla gnieźnian. Dlatego przeprowadzamy badania aby sprawdzić czy w tym roku również będzie podobnie czy inaczej. Na facebooku możecie znaleźć wyniki ankiety przeprowadzanej wśród mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego
Zapisane
Wojtek_SZN
Mechanik
***
Długość toru:: 194 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #8 : 12 Kwiecień 2012, 14:13:33 »
0

Dni Pary, 12.05.2012. Zamierzam spędzić ten dzień w Gnieźnie dzieląc czas między wąskie tory, sławne warsztaty i przejażdżkę " Sokołem" pod parą do Wrześni i z powrotem ( odj. z Gniezna o 16:00 ). Patrząc na stronkę kolejki i standardowy rozkład sobotnio-niedzielnych pociągów widzę że nie ma szans wcześniejszego powrotu do Gniezna, tak by zdążyć na " Sokoła ". Czy ktoś z kolegów ma "pomysła" jak to pogodzić ?
A może w ową sobotę jest inny rozkład jazdy na wąskim torze ? Jeśli tak to jaki ?
Zapisane
wąskitor
Młotkowy
**
Długość toru:: 113 m

W terenie W terenie



Damian Chełmikowski
« Odpowiedz #9 : 12 Kwiecień 2012, 18:36:12 »
0

Dni Pary, 12.05.2012. Zamierzam spędzić ten dzień w Gnieźnie dzieląc czas między wąskie tory, sławne warsztaty i przejażdżkę " Sokołem" pod parą do Wrześni i z powrotem ( odj. z Gniezna o 16:00 ). Patrząc na stronkę kolejki i standardowy rozkład sobotnio-niedzielnych pociągów widzę że nie ma szans wcześniejszego powrotu do Gniezna, tak by zdążyć na " Sokoła ". Czy ktoś z kolegów ma "pomysła" jak to pogodzić ?
A może w ową sobotę jest inny rozkład jazdy na wąskim torze ? Jeśli tak to jaki ?

Ależ oczywiście, że będzie możliwość przejażdżki. TURKOL dla swoich pasażerów pociągu WOJCIECH wynajmie 2 pary pociągów na trasie Gniezno- Niechanowo- Gniezno z Px48. Pociągi te na pewno nie będą kolidować z Sokołem
Zapisane
czerwony
Nowicjusz
*
Długość toru:: 24 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #10 : 12 Kwiecień 2012, 18:56:30 »
+1

A można prosić o jakąś konkretną informację na temat ewentualnych pociągów i ich rozkładu jazdy na stronie internetowej "gnieźnieńskiej", bo trudno zaplanować jakiś wyjazd jak nie wiadomo, kiedy co jedzie Co?
Zapisane
wąskitor
Młotkowy
**
Długość toru:: 113 m

W terenie W terenie



Damian Chełmikowski
« Odpowiedz #11 : 12 Kwiecień 2012, 22:39:27 »
0

Rozkład Jazdy tych pociągów ustala TURKOL (zamawiający) my na chwilę obecną nie znamy godzin wyjazdów, jednak na pewno będzie to pomiędzy 12:30 a 18:30. Wszelkie pytania proszę kierować pod adres: biuro@iripk.pl
Zapisane
Wojtek_SZN
Mechanik
***
Długość toru:: 194 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #12 : 13 Kwiecień 2012, 22:40:32 »
0

Dzięki wąskitorze za wyczerpujące informacje. A zatem szable w dłoń i na Gniezno.....
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!