Świat kolejek wąskotorowych SMF
29 Marzec 2024, 13:02:09 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Profil 750mm.pl na facebooku
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Ankieta
Pytanie: Życzysz sobie jaśnie Panie Tapatalka obsługiwanie?  (Głosowanie skończone: 24 Czerwiec 2014, 19:09:01)
Nieszczególnie - 8 (38.1%)
Owszem - 3 (14.3%)
Me zwoje za cienkie ażeby to pojąć - 10 (47.6%)
Głosów w sumie: 21

Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tapatalk?  (Przeczytany 30125 razy)
sarna
Zawiadowca
****
Długość toru:: 319 m

W terenie W terenie


« : 20 Czerwiec 2013, 19:32:37 »
0

Witam, wiem że na obecnym forum SMF 1.1.15 jest możliwe uruchomienie usługi tapatalk. Czy jest to w planach?
Zapisane
kalito
Administrator
*****
Długość toru:: 1512 m

W terenie W terenie



kalito1982
« Odpowiedz #1 : 26 Czerwiec 2013, 19:40:27 »
0

Nie wiedziałem o takim wynalazku. Oczywiście zainteresuję się tym w wolnej chwili. Dam znać.
Zapisane

Pozdrawiam
Kalito
Piszę w miarę poprawnie po polsku.
kalito
Administrator
*****
Długość toru:: 1512 m

W terenie W terenie



kalito1982
« Odpowiedz #2 : 30 Czerwiec 2013, 10:20:44 »
0

Przyjrzałem się i zainstalowałem. Jedyny problem z tą aplikacją jest taki, że użytkownik smartfona, który chce z Tapatalk korzystać musi za aplikację zapłacić - nie wiem czy będzie na to wzięcie.

Tak czy inaczej mod do forum jest już wrzucony więc Tapatalk na komórce powinien działać. Jakby coś jednak nie działało to proszę dać znać.

pzdr
Zapisane

Pozdrawiam
Kalito
Piszę w miarę poprawnie po polsku.
sarna
Zawiadowca
****
Długość toru:: 319 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #3 : 30 Czerwiec 2013, 13:42:06 »
0

Jak na razie jest problem tego typu że wyświetlają się działy i poddziały ale nie widać żadnego tematu  Co?
Program niby płatny ale jeszcze nie znam nikogo kto by go kupił, cena nie adekwatna do polskich warunków no i kompletny brak zabezpieczeń antypirackich jak większość programów w android markecie (więc i piractwo się szerzy na ich własne życzenie)

Fajnie że chciało ci się za to zabrać
Zapisane
Senda
SGKW
*
Długość toru:: 179 m

W terenie W terenie

Mariusz Senderowski


« Odpowiedz #4 : 07 Lipiec 2013, 20:30:12 »
0

Jak na razie jest problem tego typu że wyświetlają się działy i poddziały ale nie widać żadnego tematu  Co?

Potwierdzam to co napisał Sarna, nie można zobaczyć żadnego tematu. A szkoda, bo miło by było mieć dostęp do 750mm przez tę aplikację.
Zapisane
sarna
Zawiadowca
****
Długość toru:: 319 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #5 : 23 Wrzesień 2013, 20:25:34 »
0

Czy coś się ruszyło w temacie?
Zapisane
sarna
Zawiadowca
****
Długość toru:: 319 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #6 : 17 Czerwiec 2014, 14:44:46 »
0

Tapatalk od jakiegoś już czasu jest dostępny w wersji darmowej, urządzeń z androidem przybywa więc pozwolę sobie odkopać nieco i pozawracać adminowi dupę* w tej sprawie 


* i kamieni kupę
Zapisane
kalito
Administrator
*****
Długość toru:: 1512 m

W terenie W terenie



kalito1982
« Odpowiedz #7 : 17 Czerwiec 2014, 18:38:30 »
0

Okej przyjrzę się sprawie w wolnej chwili

pozdr!
Zapisane

Pozdrawiam
Kalito
Piszę w miarę poprawnie po polsku.
kalito
Administrator
*****
Długość toru:: 1512 m

W terenie W terenie



kalito1982
« Odpowiedz #8 : 17 Czerwiec 2014, 19:56:16 »
0

Na pierwszy rzut oka ten system to jest szmelc.

1. Brak porządnej dokumentacji
2. Nawet nie można usunąć konta dla adminów
3. Z zalogowaniem się przez komórkę też mam problem (wpisuję login i pass i stoi w miejscu)
4. Na forum nie widać opcji konfiguracyjnych, które powinny być widoczne (próbowałem również na standardowym skinie - nic nigdzie).

Niech oni to porządnie zrobią, bo póki co z trywialnej instalacji robi się perspektywa straconych paru godzin.

Pytanie za 100pkt: czy ktoś tej aplikacji bardzo potrzebuje? Po ilości postów na forum śmiem twierdzić, że raczej tu nie ma nałogów, którzy muszą koniecznie postować siedząc w tramwaju. I może to dobrze - festiwalowi kompulsywnej twórczości mówimy nie Chichot

Sarna: zróbmy demokratycznie. Zrób ankietę, jak zbierzesz 50 chętnych na tapatalk to nadam sprawie dalszy bieg. Póki co uczciwie przyznam, że mi się nie chce tracić na to czasu

pzdr
Zapisane

Pozdrawiam
Kalito
Piszę w miarę poprawnie po polsku.
sarna
Zawiadowca
****
Długość toru:: 319 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #9 : 17 Czerwiec 2014, 21:57:14 »
0

No, dodałem  Chichot Aplikacja może nie jest niezbędna, ale przeglądanie forum w przeglądarce jest nieco uciążliwe, a często np. siedzę sobie na uczelni nudzimisię to sobie zerknę. Moja przeglądarka przykładowo nie ładuje obrazków (tylko na tym forum, co ciekawe )

No ale jak się okaże, że się nie opyla dla tej garstki to trudno - na władzę nie poradzę  
Zapisane
Bogdan_KRK
Zawiadowca
****
Długość toru:: 435 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #10 : 17 Czerwiec 2014, 22:24:46 »
+1

Witam. Kol. Sarna ! Ja tylko zapytam. Może Admin jeszcze wygeneruje jakiś link dla Mocherów. W niedzielę siedząc w Kościele,też się nudzę!  Pozdrawiam .Bogdan
Zapisane

"Mędrzec ciągle się uczy, głupiec już wie wszystko"
Ptr
Minister
******
Długość toru:: 1106 m

W terenie W terenie


FPKW


kolejka
WWW
« Odpowiedz #11 : 17 Czerwiec 2014, 22:29:37 »
0

Mi się wygodnie korzysta z forum na telefonie - przeglądarka opera na androida.
Zapisane

To jest przekaz.
dobrzyn
Minister
******
Długość toru:: 1482 m

W terenie W terenie



bartek.dobrzynski
« Odpowiedz #12 : 18 Czerwiec 2014, 00:01:26 »
0

Popieram przedmówcę! Zainstalowałem tapatalk i... Sztuka dla sztuki
Zapisane

Trabant 1.3 '91 "Stanisław"
Trabant 601 '66 "Dziadek"
Romet 100 '83 "Henio"
Paweł Niemczuk
Administrator
*****
Długość toru:: 1840 m

W terenie W terenie



WWW
« Odpowiedz #13 : 19 Czerwiec 2014, 03:34:06 »
+3

Przyglądałem się temu czemuś - osobiście nie widzę sensu ani potrzeby. Sensu - bo działa, że tak powiem, średnio. Celu - to jest forum, a nie czat. Wypowiedzi mają być względnie rozbudowane i zawierać jakąś treść. A pisanie na komórce nie sprzyja ani jednemu, ani drugiemu. Jeśli ktoś ma coś sensownego do napisania, to bez problemu dowiezie swój pomysł do domu i napisze to z komputera stacjonarnego. Nieprzemyślana, albo, jak to ujął Ojciec Administrator, kompulsywna, twórczość to zdecydowanie nie jest to, na czym nam tu zależy. Podsumowując - ja jestem na "nie".
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwiec 2014, 02:57:31 wysłane przez Paweł Niemczuk » Zapisane
OczeQ
SGKW
*
Długość toru:: 524 m

W terenie W terenie


Wariat torowy


oczeq
WWW
« Odpowiedz #14 : 19 Czerwiec 2014, 11:33:18 »
+6

(...) napisze to z telefonu stacjonarnego.
Człowiek wstaje rano w dzień wolny od pracy, wchodzi na forum, i zawsze dowie się czegoś nowego w swoim życiu
Dzięki Paweł Chichot
Zapisane

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
sarna
Zawiadowca
****
Długość toru:: 319 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #15 : 19 Czerwiec 2014, 21:03:57 »
+1

Witam. Kol. Sarna ! Ja tylko zapytam. Może Admin jeszcze wygeneruje jakiś link dla Mocherów. W niedzielę siedząc w Kościele,też się nudzę!  Pozdrawiam .Bogdan
A któż to kolegę zmusza do tego siedzenia w kościele? Czyżby rzeczone mohery? (albo mochery)

Popyt na tapatalka jest ogromny, wystarczy spojrzeć na fora o innej tematyce. Jednak jak już napisałem, zmuszać nikogo nie zamierzam  

@Paweł, użytkowanie telefonu niekoniecznie oznacza kompulsywną twórczość po pijaku, przynajmniej nie dla mnie gdzie przez kilka dni po prostu nie mam możliwości żeby skorzystać z komputera, a forum bym chętnie poczytał

Jak dla mnie przeglądarka odpada, czy to opera czy chrome czy boat. Jedyna nadzieja w next browser, ale mają jeszcze sporo do poprawienia
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwiec 2014, 21:07:14 wysłane przez sarna » Zapisane
Paweł Niemczuk
Administrator
*****
Długość toru:: 1840 m

W terenie W terenie



WWW
« Odpowiedz #16 : 20 Czerwiec 2014, 03:02:27 »
0

@Oczeq: point for you, sir

@ Sarna: to "nie" odnośnie Tapatalk to moje prywatne zdanie i nie znaczy, że na pewno tego nie będzie. Jeśli będzie większa ilość żywotnie zainteresowanych tym rozszerzeniem, a Ojciec Administrator przychyli się do pokornych suplik tychże, to ja sprzeciwiać się nie będę.
Zapisane
sarna
Zawiadowca
****
Długość toru:: 319 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #17 : 20 Czerwiec 2014, 10:03:11 »
0

@up
Szanuję twoją opinię, po prostu chciałem przedstawić mój nieco odmienny punkt widzenia 
Zapisane
Bogdan_KRK
Zawiadowca
****
Długość toru:: 435 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #18 : 20 Czerwiec 2014, 18:48:21 »
0

@Sarna W mojej odpowiedzi,było trochę ironii. Po prostu mam starą oldskulową komórkę,która nie obsługuje internetu i z zazdrości chciałem Ci dogryźc  Pozdrawiam. Bogdan
Zapisane

"Mędrzec ciągle się uczy, głupiec już wie wszystko"
kalito
Administrator
*****
Długość toru:: 1512 m

W terenie W terenie



kalito1982
« Odpowiedz #19 : 21 Czerwiec 2014, 19:10:10 »
0

Pozbierajmy głosy jeszcze do wtorku i wtedy przedstawimy oficjalne wyniki, które będą wiążące dla sprawy

Zapisane

Pozdrawiam
Kalito
Piszę w miarę poprawnie po polsku.
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!