Świat kolejek wąskotorowych SMF
18 Kwiecień 2024, 05:05:48 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Serwer FTP już działa! Szczegóły na forum.
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 2018.05.11-13 - V Spotkanie Wąskotorowe w Środzie Wlkp.  (Przeczytany 5907 razy)
Tx26
Nowicjusz
*
Długość toru:: 22 m

W terenie W terenie

Wolontariusz TPKŚ


« : 08 Maj 2018, 18:06:03 »
+2

W tym roku modelarskie Spotkanie Wąskotorowe wraca do Środy Wielkopolskiej.

W Hali Sportowej, a jakże, przy ul. Sportowej 12 przez 3 dni będzie można oglądać makiety, w tym kilka premierowych prezentacji.
Trafić raczej nietrudno, Sportowa to ulica dochodząca do przystanku Środa Wąsk., hala znajduje się ok. 300 m od stacji.

Wystawa będzie otwarta:
    - 11.05 (piątek) od godz. 15:00 do 17:00
    - 12.05 (sobota) od godz. 10:00 do 16:30
    - 13.05 (niedziela) od godz. 10:00 do 14:00

Wstęp bezpłatny.



Oprócz tego kursować będą pociągi rozkładowe ŚKP zgodnie z wiosenno - letnim rozkładem jazdy.

Zapisane
kamlox
Mechanik
***
Długość toru:: 217 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #1 : 09 Maj 2018, 09:28:34 »
0

Dodam tylko, że wszystkie informacje znajdują się na wydarzeniu pod linkiem:
https://www.facebook.com/events/582179935476016/
Zapisane
AndrzejPx48
Młotkowy
**
Długość toru:: 102 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #2 : 13 Maj 2018, 21:11:55 »
0

A jak nie mam twarzoksiążki to już się nie dowiem?
Zapisane

Kleję kolej w kartonie.
2xm
Minister
******
Długość toru:: 1560 m

W terenie W terenie



« Odpowiedz #3 : 13 Maj 2018, 21:41:16 »
+5

A po co ci do tego twarzoksiążka? Czy za każdym razem gdy pojawia się link do FB to musi się trafić ktoś, kto zaczyna marudzić, że on nie ma Wynalazku Szatana zamiast sprawdzić, czy może obejrzeć sobie bez logowania? Większość tego typu informacji jest umieszczana z dostępem publicznym i nie trzeba podpisywać cyrografu żeby je zobaczyć. Tak jest zresztą i w tym przypadku, o czym byś się przekonał klikając w link.
« Ostatnia zmiana: 13 Maj 2018, 21:46:09 wysłane przez 2xm » Zapisane

Podejrzewam, że u źródła tej wiadomości kryje się czyjaś kpina, bardziej lubiana w Polsce niż uznanie dla prób postępu (...).
AndrzejPx48
Młotkowy
**
Długość toru:: 102 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #4 : 13 Maj 2018, 21:57:58 »
-7

Nie mam srajbuka, nie klikam w jego linki.I jakoś żyję. Informacja że wszystkie wiadomości o imprezie znajdują sie pod linkiem FB jest dla mnie sygnałem lenistwa i wygody od piszącego posta.Po co pisać na forum, męczyć się z dodawaniem zdjęć? Lepiej wywalić info na ogólny komunikator, policzyć lajki i z błogim uśmiechem pójść lulu.
Zapisane

Kleję kolej w kartonie.
Marcin117
Minister
******
Długość toru:: 1019 m

W terenie W terenie


Student - Drezyniarz


WWW
« Odpowiedz #5 : 13 Maj 2018, 22:15:11 »
+4

Andrzej, a wziąłeś pod uwagę że na Facebooku jest znacznie więcej odbiorców niż na takim niszowym forum? Sądząc po twoim nastawieniu pewnie będzie to dla ciebie nowość ale FB to całkiem przydatne narzędzie dla organizatorów imprez bo mogą zobaczyć ilu jest potencjalnie chętnych a inni z kolei mogą łatwo udostępnić te info dalej. Facebook nie gryzie, naprawdę.
Zapisane

AndrzejPx48
Młotkowy
**
Długość toru:: 102 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #6 : 13 Maj 2018, 22:28:16 »
0

Wiem że FB nie gryzie bo żyję. I ze zgrozą ja stary zgred stwierdzam ,że smartfoza i srejbukowośc królują na forach i w życiu codziennym. Czy jak kliknę pod linkiem ,,Lubię to" to znaczy że organizator imprezy zaliczy mnie do ,,pewniaków" którzy odwiedzą jego imprezę?
Wystarczyło pod linkiem do FB zamieścić kilka słów opisu wspomnianej imprezy. Dla przyzwoitości.
Zapisane

Kleję kolej w kartonie.
Kucyk
Minister
******
Długość toru:: 4304 m

W terenie W terenie


Bimbrownik wąskotorowy


« Odpowiedz #7 : 13 Maj 2018, 22:50:24 »
+2

Niestety dla tych którzy nie mają konta FB, albo nie korzystają z kompów "skażonych" fejsem - tak, ja wiem że jestem teraz dziwnie odbierany, ale proszę o zrozumienie praktyka nie posiadającego powiązań z tematycznym serwisem - owa strona przygotowała już dawno ciekawą atrakcję: albo ekran się zapełnia do połowy komunikatem o zaproszeniu do rejestracji, albo całość treści zasłonięta zostaje półprzeźroczystą bielą z okienkiem "Aby kontynuować, musisz się zalogować."
Zapisane

Żadna namiętność nie odziera umysłu równie skutecznie ze wszystkich władz działania i myślenia, co strach.
(Edmund Burke)
Marcin117
Minister
******
Długość toru:: 1019 m

W terenie W terenie


Student - Drezyniarz


WWW
« Odpowiedz #8 : 13 Maj 2018, 23:01:33 »
+3

Nie, jak wejdziesz na stronę tej imprezy to ukaże ci się taki oto widok:

Jak widać jest kilka opcji które można wybrać. Nie będę na siłę przekonywał kogoś do FB ale uważam że w dzisiejszych czasach bardzo dużo ciekawych informacji cię omija jeżeli nie korzystasz z tego medium.
Zapisane

Misza
Młotkowy
**
Długość toru:: 136 m

W terenie W terenie

750 czytam od dawna


« Odpowiedz #9 : 14 Maj 2018, 23:43:56 »
0

Niestety dla tych którzy nie mają konta FB, albo nie korzystają z kompów "skażonych" fejsem - tak, ja wiem że jestem teraz dziwnie odbierany, ale proszę o zrozumienie praktyka nie posiadającego powiązań z tematycznym serwisem - owa strona przygotowała już dawno ciekawą atrakcję: albo ekran się zapełnia do połowy komunikatem o zaproszeniu do rejestracji, albo całość treści zasłonięta zostaje półprzeźroczystą bielą z okienkiem "Aby kontynuować, musisz się zalogować."

Kucyk, Andrzej: mozna tego uniknac, tj prosisz kogos majacego FB zeby raz zalogowal sie z Twojego kompa i juz te ch staja sie bardziej wyrozumiale i wsponiane komunikaty i przynaglenia sa bardziej stonowane:)
Zapisane

Misza
2xm
Minister
******
Długość toru:: 1560 m

W terenie W terenie



« Odpowiedz #10 : 15 Maj 2018, 00:37:39 »
+4

@Misza
Jeśli ktoś wrzuca na forum linki do tematów niedostępnych publicznie, to jest to zuo i powinien natychmiast przestać. Jest wiele dobrych argumentów z tym, żeby nie polegać wyłącznie na FB i równolegle umieszczać informacje w różnych miejscach (takich jak TZF). Natomiast wydaje się, że stety-niestety do obecności Wiadomo-Jakiego-Serwisu musimy przywyknąć i akcje w stylu "programowo nie klikam w żadne linki do Szajsbuka" pachną mi tanią pretensjonalnością i pompowaniem sobie ego.

Dla pewności jeszcze raz wszedłem na inkryminowaną stronę w trybie prywatnym. Żaden Cukiergóra z widłami nie wyskoczył, ekranu mi nie zakrył. Dla osoby niezaangażowanej strona jak każda inna. Na dowód wrzucam screena:


* FB.jpg (73.9 KB, 1366x611 - wyświetlony 599 razy.)
« Ostatnia zmiana: 15 Maj 2018, 01:34:36 wysłane przez 2xm » Zapisane

Podejrzewam, że u źródła tej wiadomości kryje się czyjaś kpina, bardziej lubiana w Polsce niż uznanie dla prób postępu (...).
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!