Świat kolejek wąskotorowych SMF
11 Grudzień 2019, 07:37:04 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Serwer FTP już działa! Szczegóły na forum.
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Re: Co na KL Pionki słychać.  (Przeczytany 9162 razy)
ilza.info
Młotkowy
**
Długość toru:: 84 m

W terenie W terenie

« : 09 Maj 2006, 21:47:46 »
0

Cytat: "fidzio"

- na wieczór multimedialna prezentacja zdjęć z różnych kolei wąskotorowych (nie tylko w Polsce)

moge podeslac zdjecia wykonane przez ogoniastego z odcinka marcule - lipie, jest to dobry material zdjec, pokazujacy trud pracy FPKW odnosnie rewitalizacji tegoz odcinka
uwazam, ze wzbudzi on spore zainteresowanie wszystkich...
Uśmiech)))))))))
pozdrowienia
przemek burek
fidzio
Gość
« Odpowiedz #1 : 09 Maj 2006, 22:15:58 »
0

Cytat: "ilza.info"

moge podeslac zdjecia wykonane przez ogoniastego z odcinka marcule - lipie, jest to dobry material zdjec, pokazujacy trud pracy FPKW odnosnie rewitalizacji tegoz odcinka
uwazam, ze wzbudzi on spore zainteresowanie wszystkich...
Uśmiech

Pewnie, najlepiej gdybys sie sam pojawil i osobiscie zaprezentowal ten materiał najlepiej z komentarzem  Uśmiech
ilza.info
Młotkowy
**

W terenie W terenie

« Odpowiedz #2 : 09 Maj 2006, 22:22:57 »
0

Cytat: "fidzio"

Pewnie, najlepiej gdybys sie sam pojawil i osobiscie zaprezentowal ten materiał najlepiej z komentarzem  Uśmiech

wiesz...gdybym mial tylko czas z mila checia, ale wole go zagospodarowac w lepszy sposob, dzieki usilnym staraniom FPKW roboty w na odcinku iłżeckim jest tyle, ze hohohohoho....a mialo byc tak ladnie, dwa odcinki polaczone..
no coz...wybieram prace na torach, proste Uśmiech
pozdrowienia
przemek burek
miłośnik SKW
fidzio
Gość
« Odpowiedz #3 : 09 Maj 2006, 22:25:20 »
0

Jak uważasz, ale mysle ze moze uda Ci sie wygospodarowac troche czasu by odwiedzić połozony 50 km od Iłży skansen Uśmiech

pozdrawiam
Grzesiek
miłośnik kolei (SKW też zeby nie bylo Język)

P.S Nie chce zaczynac "tematu" od poczatku, ale jezeli chodzi o robote na odcinku iłżeckim to oprócz FPKW musisz podziękować złomiarzom Uśmiech oni również usilnie postarali się o to aby wasza ekipa na brak pracy nie narzekała.
atajchert
Nowicjusz
*
Długość toru:: 23 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #4 : 09 Maj 2006, 22:37:20 »
0

dzieki usilnym staraniom FPKW roboty w na odcinku iłżeckim jest tyle, ze hohohohoho..

No teraz to przegiałeś.
KLAN PALUCHOWSKICH
Minister
Długość toru:: 1311 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #5 : 09 Maj 2006, 23:09:24 »
0

gdybym mial tylko czas z mila checia, ale wole go zagospodarowac w lepszy sposob, (...)

Drogi Kolego ! Przentacja zdjęć jest planowana na popołudnie, więc nie koliduje z pracami na SKW. Uśmiech

Pozdrawiam

ilza.info
Młotkowy
**

W terenie W terenie

« Odpowiedz #6 : 09 Maj 2006, 23:26:46 »
0

Cytat: "KLAN PALUCHOWSKICH"
gdybym mial tylko czas z mila checia, ale wole go zagospodarowac w lepszy sposob, (...)

Drogi Kolego ! Przentacja zdjęć jest planowana na popołudnie, więc nie koliduje z pracami na SKW. Uśmiech

Pozdrawiam

jak najbardziej koliduje, bo ja pracuje na torach od rana do wieczora Uśmiech

Cytat: "atajchert"

dzieki usilnym staraniom FPKW roboty w na odcinku iłżeckim jest tyle, ze hohohohoho..

No teraz to przegiałeś.

a niby w czym? ile to razy slyszelismy w ilzy, ze fpkw zalatwi sprawe zamkow zwrotnicowych na stacji w Ilzy? ze w pewnym momencie sami po dluuugich oczekiwaniach musielismy razem z kolega ogoniastym je zdejmowac innymi metodami, niz byly planowane, ile to razy prosilem o przeslanie pism dla sponsorow, ile to razy urzad miejski w ilzy juz nie wytrzymywal nerwowo....jak cytuje slowa Burmistrza: "znowu Szwed nic nie robi w Ilzy, tylko bierze sie za Pionki".....
od pewnego czasu (kiedy to zrobilo sie cieplej Uśmiech) wzielismy sie sami za robote, dostalismy pomieszczenie na stacji, zeby je wyremontowac na potrzeby wolontariuszy, chodzimy sami i zalatwiamy rozne sprawy zwiazane z dalszymi pracami przy oczyszczeniu szlaku...
wizyty chyba na kontrole przedstawicieli fpkw i pogadanki, to za malo...
to tyle odnosnie tegoz tematu, nie mam zamiaru go kontynuowac, bo i po co?

pozdrowienia
przemek

Moderator połączył oba posty w jeden
AXEL
Minister
Długość toru:: 2002 m

W terenie W terenie

www.axel-rail.pl

« Odpowiedz #7 : 11 Maj 2006, 01:25:50 »
+1

Brawo. Widze że wychodzi szydło z worka na każdym kroku.
fidzio
Gość
« Odpowiedz #8 : 11 Maj 2006, 06:51:27 »
0

Cytat: "AXEL"
Brawo. Widze że wychodzi szydło z worka na każdym kroku.

Jako, że strzelają we mnie będe się bronił Uśmiech

Generalnie cała sprawa (nawet z obrzucaniem błotem przez kol. Burka) kolejki Pionkowskiej mnie (emibe błagam nie cenzuruj) p******* bo ja niezaleznie od tego czy KL Pionki bedzie winna wszystkiego czy nie bede tam pracowal i juz no ale sie wypowiem Chichot:

Nie obraźcie się ale w stosunku do mnie używacie agrumentu, że rzadko jestem w Starachowicach i mało wiem. Co nie przeszkadza Wam mówić, że Paweł nic nie robi tylko siedzi w Pionkach i działa tutaj. Mam nieco inne zdanie na ten temat ale nieważne bo nie o to tu chodzi. Wyobraźcie sobie że wasz znajomy był w Piżdzichowie dolnym i naopiwadał wam, że syf jest tam niewąski, sami nie byliście w Piździchowie ale korzystając z tego co powiedział wasz znajomy rozgłaszacie na różnych forach, listach dyskusyjnych ze do Pizdzichowa w zyciu nie pojedziecie bo tam brud i syf nie z tej ziemi. Sytuacja w przypadku Pionek jest identyczna, zaden z Was po za kol. Rogozem, KLANEM Paluchowskich oraz Chylinem nie byl nigdy w Pionkach i nie zna realiów, wyglada to tak jakbyście mieli klapki na oczach i nie chcieli widzieć tego co tu się dzieje naprawde. Jeżeli chcecie zobaczyć czy jest syf w Piżdzichowie to przyjeźdzcie do Pionek i przekonajcie się sami. Kolejną sprawą jest argument otym, że kasa ze Starachowic idzie w Pionki, uważam ze osoba ktora uzywa takiego argumentu mija się z prawdą. Proszę kol. Chylińskiego o wypowiedzenie sie jako bardziej bezstronnego w sprawie finansowania KL Pionki bo on jest osobą wtajemniczoną (rozmawialiśmy o tym niedawno Piotrze)
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!