Świat kolejek wąskotorowych SMF
25 Kwietnia 2024, 14:43:12 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Serwer FTP już działa! Szczegóły na forum.
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Powitania  (Przeczytany 279585 razy)
TGVkamil
Czytelnik

Długość toru:: 4 m

W terenie W terenie

Wąskotorowiec, modelarz, organista


« Odpowiedz #180 : 28 Lipca 2013, 14:00:05 »
0

Witam wszystkich użytkowników! 
Jestem Kamil, może niektórzy kojarzą mnie z forum Polish Trainz Team czy Maszyna. Aktualnie tworzę modele taboru wąskotorowego właśnie do Symulatora Maszyna więc sądzę że może to was zainteresować. Moje ulubione wąskotorówki to Gryficka KW (Nadmorska), Górnośląskie KW, Gnieźnieńska KD i Żuławska KD . A loki to wszystkie, zwłaszcza L45H .
Pozdrawiam
Zapisane

Pan Faur
WTBE-10
Czytelnik

Długość toru:: 3 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #181 : 29 Lipca 2013, 20:21:18 »
0

Witam serdecznie! Tomek, lubię czasem się przejechać jakąś wąskotorową kolejką, a czasem tylko pooglądać tabor i infrastrukturę.
Zapisane
krzysiekeu07
Czytelnik

Długość toru:: 1 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #182 : 05 Sierpnia 2013, 13:27:02 »
+1

To i ja się przywitam, chociaż na forum jestem już od dłuższego czasu Na imię mam Krzysiek, jestem z Gdańska. Wyrabiam modele statyczne do Symulatora MaSzyna, a także uczę się tworzenia tras (na przerabianiu wąskotorówki ). Na tamtejszym forum jestem znany jako "eu07-001". Pozdrawiam
Zapisane
Paweł Niemczuk
Administrator
*****
Długość toru:: 1840 m

W terenie W terenie



WWW
« Odpowiedz #183 : 09 Sierpnia 2013, 22:00:45 »
+3

Panowie Szanowni! Witamy w naszym zacnym grajdołku!
Czasem się tu żremy, czasem kochamy, czasem nie szczędzimy sobie ironii, sarkazmu i koleżeńskiej złośliwości. Bywają też momenty mniej przyjemne gdy złośliwość nie jest li tylko koleżeńską. Niemniej jednak, jak sądzę, więcej nas łączy, niż dzieli. Wierzę, że i dla siebie znajdziecie tutaj coś ciekawego. Witam w imieniu administracji i pozdrawiam serdecznie! Najlepszego!
Zapisane
Cezarovski
Czytelnik

Długość toru:: 7 m

W terenie W terenie


WWW
« Odpowiedz #184 : 22 Września 2013, 10:21:49 »
0

Witam!
Nazywam się Cezary oraz jestem wolontariuszem na Nadwiślańskiej Kolei Wąskotorowej Poza tym często użytkuje symulator Maszyna EU07 oraz TRS2010 z mapą Lublin-Dorohusk. Od czerwca zaczął mnie interesować bardziej tabor wąskotorowy oraz losy kolejek wąskich na terenie Lubelszczyzny. Pozdrawiam serdecznie użytkowników!
Zapisane

Wolontariusz NKW.
Mariusz Herchold
Czytelnik

Długość toru:: 6 m

W terenie W terenie



herchold
« Odpowiedz #185 : 23 Września 2013, 22:39:57 »
0

Witam serdecznie wszystkich! Nazywam się Mariusz Herchold i mieszkam w Poznaniu. Od 5 lat jestem związany zawodowo z koleją, większość tego czasu w pionie dyspozytorskim.
Zapisane

Z poważaniem,
Mariusz Herchold
Paweł Niemczuk
Administrator
*****
Długość toru:: 1840 m

W terenie W terenie



WWW
« Odpowiedz #186 : 26 Września 2013, 18:45:49 »
0

Cześć, witaj na forum
Czy mi się wydaje, czy przez jakiś czas pracowałeś na KD z Andrzejem Cichowiczem?
Zapisane
Namreh
Nowicjusz
*
Długość toru:: 17 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #187 : 16 Października 2013, 22:26:49 »
0

Witam wszystkich
Mam na imię Krzysztof i koleją interesuje się od kiedy pamiętam. Zbieram co mogę, fotografuje i słucham z uwagą mądrzejszych ode mnie.
Zapisane
Paweł Niemczuk
Administrator
*****
Długość toru:: 1840 m

W terenie W terenie



WWW
« Odpowiedz #188 : 18 Października 2013, 00:35:32 »
0

Cześć i witaj! Czasem się tu pożremy, bywa gorąco, ale, jak sądzę, mimo pewnych wad naszego forum (i nas, użytkowników), będzie Ci tu z nami dobrze! Pisz zatem, pytaj, wrzucaj foty i tak dalej. A jeśli nie jesteś pewien co do naszych zwyczajów albo nie będziesz wiedział co i jak zrobić - pytaj śmiało adminów albo moderatorów.
Zapisane
Methody
Czytelnik

Długość toru:: 7 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #189 : 03 Grudnia 2013, 14:10:13 »
+1

Cześć wszystkim!

Jestem nowy na forum, koleją interesuje się odkąd tylko pamiętam i mam ją we krwi
Mam na imię Łukasz i pochodzę z Wielkopolski
Co prawda najbardziej bliskie mi są koleje 1435mm jednak od pewnego czasu i wąskie tory mnie ciągną. Wszystko wskazuje na to,że w najbliższym czasie przeniose się w strony południowe i chciałbym zacząć też czynnie uczestniczyć w różnych akcjach związanych z ruchem kolejowym. Nie wyobrażam sobie dnia bez towarzystwa i otoczenia lokomotyw Dlatego na początek chciałbym nawiązać współpracę z GKW oraz  TOZKiOS Pyskowice.
Zapisane
Paweł Niemczuk
Administrator
*****
Długość toru:: 1840 m

W terenie W terenie



WWW
« Odpowiedz #190 : 04 Grudnia 2013, 00:03:58 »
+1

Cześć! Witaj w naszej radosnej czeredece. Liczę, że znajdziesz tu sporo interesujących tematów i że nie będziesz się ograniczał tylko to czytania. W razie pytań - pytaj, w razie propozycji - proponuj. Pisz śmiało, acz z sensem

A co do GKW, to najświeższe informacje o planach znajdziesz na naszej stronie na FB. Tu, na forum, staramy się je zamieszczać w miarę regularnie, acz nie zawsze się to udaje. A jeśli chcesz poznać ekipę na żywo, to w zasadzie w każdy weekend można kogoś zastać w parowozowni na Karbiu. Najlepiej zaglądać tak 9-10 bo potem może się zdarzyć, że ekipa wyruszy na szlak, a na stacji powitają Cię jedynie cieć i Elvis (stacyjny pies, wąskotorowy weteran).
Zapisane
kiersno
Czytelnik

Długość toru:: 2 m

W terenie W terenie



« Odpowiedz #191 : 16 Marca 2014, 20:27:56 »
0

Powitać serdecznie.
W dowodzie mam wpisane Dawid Kiersnowski więc chyba tak się nazywam.
Mój pracodawca każe mi codziennie kierować tramwajem a w zamian daje kasę na modelarstwo (HOe), wypady na wąski i inne przyjemności 
Jak można to czasami was o coś popytam ale ładować się między wódkę a zakąskę to nie będę.

Pozdrawiam serdecznie kiersno.
Zapisane

HOe.pl
Jsz
Zawiadowca
****
Długość toru:: 402 m

W terenie W terenie



Jakub Szadkowski
« Odpowiedz #192 : 16 Marca 2014, 23:43:29 »
+1

Siemasz sąsiad  Spoko .
Zapisane

Jakub Szadkowski
Fisz
Młotkowy
**
Długość toru:: 99 m

W terenie W terenie


Drunken Engineer


« Odpowiedz #193 : 17 Marca 2014, 14:22:52 »
0

Pozdrawiam kolegę po fachu Tak widzę to znajdzie się tutaj paru ludzi, którym pantografy i kasowniki nieobce.
Zapisane
Harry Potter
Dyrektor
*****
Długość toru:: 786 m

W terenie W terenie



« Odpowiedz #194 : 19 Marca 2014, 22:55:24 »
0

A o jakie pantografy pytasz, na 600 czy 3000V??
Bo ja mam doczynienia z tymi spod 3000V  (pantografy i kasowniki)
Pozdro z MMz
Zapisane

Jak się nie ma co się lubi,
To się lubi co się ma...ja mam Elf' y, Impulsy i inne "perełki"
Fisz
Młotkowy
**
Długość toru:: 99 m

W terenie W terenie


Drunken Engineer


« Odpowiedz #195 : 25 Marca 2014, 15:38:55 »
0

Na 600 Czerwonymi potworkami po śląskich torach
Zapisane
Piotrek.mpk
Czytelnik

Długość toru:: 1 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #196 : 26 Marca 2014, 21:50:18 »
0

Witam wszystkich!
Mam na imię Piotr i od dłuższego czasu śledzę forum. Interesuję się głównie Nadwiślańską Kolejką Wąskotorową (z racji miejsca zamieszkania - Kraśnik). 
Pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników forum oraz ekipę wolontariuszy prężnie pracujących na szlaku NKW.
Zapisane
Paweł Niemczuk
Administrator
*****
Długość toru:: 1840 m

W terenie W terenie



WWW
« Odpowiedz #197 : 30 Marca 2014, 20:37:06 »
0

Witamy serdecznie nowego użytkownika
Zapisane
lxd2-001
Uciszony
Nowicjusz
*
Długość toru:: 24 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #198 : 24 Kwietnia 2014, 10:47:15 »
0

Dzień Dobry Wszystkim :

Nazywam się, Krzysiek, mieszkam pod Świnoujściem i bardzo fascynuje się kolejkami wąskotorowymi i chętnie nawiążę współpracę z innymi miłośnikami.
Zapisane
wolks
Czytelnik

Długość toru:: 2 m

W terenie W terenie


« Odpowiedz #199 : 07 Maja 2014, 21:27:16 »
0

Witam wszystkich nazywam się Przemek.
 Idąc do swego garażu przechodzę przez resztki dworca wąskotorowki w Stargardzie... i zawsze myślę czy doczekam się w tym miejscu pociągu?
Pozdrawiam wszystkich
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!