Świat kolejek wąskotorowych SMF
05 Grudzień 2019, 20:59:27 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Serwer FTP już działa! Szczegóły na forum.
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 11 12 [13]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Powitania  (Przeczytany 190474 razy)
tropiciel
Czytelnik

Długość toru:: 1 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #240 : 14 Luty 2017, 22:00:38 »
+2

Witam- Na imię mam Wojtek, jestem z Mazur- interesuję się tematem fortyfikacji i rola kolejek w rozbudowie infrastruktury drogowej oraz przy budowie umocnień. Co do klasycznego taboru to najbliżej mam do EKD w pchEłku
Kucyk
Minister
Długość toru:: 3905 m

W terenie W terenie

Bimbrownik wąskotorowy

« Odpowiedz #241 : 14 Luty 2017, 22:04:55 »
+3

U, to dobrze - wszak dziwnym trafem właśnie z ełckiego wąskiego nie ma zbyt wielu tu konfi... yyy, znaczy korespondentów.

P.S. Lubi Kolega spożywać napoje pijackie?

Naprawa nie będzie tania, ale za to zrobiona najgorzej jak się tylko da. - To podstawowa dewiza zakładów remontujących obecnie tabor wąskotorowy. Pamiętaj o tym!
Juras XR4Ti
Młotkowy
**
Długość toru:: 89 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #242 : 15 Luty 2017, 10:25:12 »
-1

Cały Kucyk. Cały on... Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
artu927
Czytelnik

Długość toru:: 5 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #243 : 14 Maj 2017, 19:00:03 »
+6

Witam.

Od dłuższego czasu przeglądam różne tematy na forum, postanowiłem więc w końcu założyć tutaj konto Mrugnięcie Nazywam się Artur Łukasiewicz i jestem miłośnikiem kolei z Krakowa. Należę do Stowarzyszenia Miłośników Kolei w Krakowie, a także działam w grupie miłośników, których celem jest uratowanie i ożywienie tzw. "Szczucinki", czyli normalnotorowej linii kolejowej nr 115 z Tarnowa do Szczucina. Posiadam kolejowy kanał youtube "artu927 - kolej w Małopolsce i nie tylko Uśmiech" oraz zajmuję się zbieraniem pamiątek i urządzeń kolejowych, głównie z zakresu SRK i sygnalizacji przejazdów kolejowych.

Z "wąskich" tematów, zapewne ze względu na tereny, jakie dawniej obejmowała, najbardziej interesuje mnie Świętokrzyska Kolej Dojazdowa. Od 2012 regularnie uczestniczę w "Świętokrzyskich Spotkaniach Drezynowych" (jako pasażer), a całkiem niedawno brałem dość aktywny udział w przygotowaniach do pociągu specjalnego "Wąskim torem przez Ponidzie" zorganizowanego przez nasze SMK. W nadchodzących miesiącach być może będę chciał podjąć jeszcze jakieś działania na ŚwKD, jednak to już temat na rozmowę w innym miejscu Mrugnięcie

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!
Paweł Niemczuk
Administrator
Długość toru:: 1646 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #244 : 17 Maj 2017, 20:22:03 »
0

Witamy serdecznie w naszym osobliwym gronie Uśmiech Życzymy pouczającej lektury, mało stresu i dużo uśmiechu.
Radek B.
Nowicjusz
*
Długość toru:: 13 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #245 : 07 Maj 2018, 10:52:01 »
+6

Czołem forumowicze,

od 1998 roku śledzę życie na Grójeckiej Kolei Dojazdowej. Z uwagi na zamiłowanie do starego żelaza poświęciłem się bez reszty starym gratom. ale to za sprawą syrenki  104, która odziedziczyłem. I drogi od kolei mi się trochę rozeszły. 
    Obserwuje forum od jakiegoś czasu, a teraz wróciłem do działań związanych z koleją i nadrabiam zaległości Uśmiech
Współorganizuję noc muzeum oraz rajd szlakiem PGKW. 

Moje muzeum: www.radekbrzozowski.pl

Zaproszenie na rajd i trochę o mnie: https://www.youtube.com/watch?v=U8UofmOflP8&t=8s

* 32079845_1767503909974322_3652387875816734720_nplakat.jpg (167.76 KB, 683x960 - wyświetlony 354 razy.)

Muzeum Techniki im. Władysława Drybsa

www.radekbrzozowski.pl
Trabant
Zawiadowca
Długość toru:: 404 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #246 : 07 Maj 2018, 22:40:50 »
0

Gratuluję inicjatywy, trzymam kciuki!

PRÓŻ / ŁAD
Gordon
Czytelnik

Długość toru:: 6 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #247 : 07 Luty 2019, 19:17:08 »
0

Cześć

Zarejestrowałem się tu gdyż lubię kolej. Ha ha tym stwierdzeniem nie będę zbyt oryginalny skoro to forum o kolejach Uśmiech Mam nadzieję przeczyć i podzielić się czymś ciekawym.
Kucyk
Minister

W terenie W terenie

Bimbrownik wąskotorowy

« Odpowiedz #248 : 07 Luty 2019, 19:21:59 »
+1

A lubi Kolega spożywać?

Naprawa nie będzie tania, ale za to zrobiona najgorzej jak się tylko da. - To podstawowa dewiza zakładów remontujących obecnie tabor wąskotorowy. Pamiętaj o tym!
Trabant
Zawiadowca

W terenie W terenie

« Odpowiedz #249 : 07 Luty 2019, 20:20:31 »
0

Witamy!
Mam nadzieję przeczyć i podzielić się czymś ciekawym.
Spoko, czekam na bibliografię. Powaga. Ukazują się książki o kolei, a jakoś nikt ich nie zauważa. A może warto w ten sposób promować ten wiktoriański wynalazek?
P.S. Też lubię kolej, macie pojęcie!? Też wolę jechać z Warszawy do, np. Szczecina, pociągiem niż Trabantem. Fanatyk ze mnie...

PRÓŻ / ŁAD
Kucyk
Minister

W terenie W terenie

Bimbrownik wąskotorowy

« Odpowiedz #250 : 07 Luty 2019, 20:27:49 »
0

wolę jechać z Warszawy do, np. Szczecina, pociągiem niż Trabantem
A myślał Kolega o wagonach serii Laaers?  Język

Trabant
Zawiadowca

W terenie W terenie

« Odpowiedz #251 : 07 Luty 2019, 21:49:14 »
0

Tak, tyle że autokuszety u nas wymarły. A ČD i РЖД raczej nie będą szturmować naszego rynku.

PRÓŻ / ŁAD
Strony: 1 ... 11 12 [13]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!