Świat kolejek wąskotorowych SMF
05 Czerwiec 2020, 09:16:51 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Serwer FTP już działa! Szczegóły na forum.
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Szlak  (Przeczytany 49987 razy)
acatus
Młotkowy
**
Długość toru:: 80 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #80 : 06 Grudzień 2009, 10:31:43 »
0

Nic
maciej96
Młotkowy
**
Długość toru:: 95 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #81 : 06 Grudzień 2009, 18:43:52 »
0

Z tego co wieść po puszczy niesie projekt jest przedłużony do maja. Pozostaje do zrealizowania 3 etap odbudowy torowiska, w którym sporo pracy będzie dotyczyło wycinki roślinności z torowiska. Moim zdaniem osiągnięcie km 10,0 było możliwe w znacznej mierze dzięki wolontariuszom :]
acatus
Młotkowy
**

W terenie W terenie

« Odpowiedz #82 : 07 Grudzień 2009, 15:03:16 »
0

Ale dzięki działaniom prezesa wydaje mi się że kolejka wolontariuszy straciła, i skąd weźmie fachowca do budowy torów to nie wiem.
andrzej2110
Minister
Długość toru:: 2629 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #83 : 07 Grudzień 2009, 15:06:49 »
0

Ogon już tam nie pracuje??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym,
ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie pr
Ogoniasty
Dyrektor
Długość toru:: 624 m

W terenie W terenie

Toromistrz wąskotorowy

« Odpowiedz #84 : 07 Grudzień 2009, 23:45:55 »
0

Jak by ogon dalej tam pracował to by nie było tak cicho  :neutral: Gdzie teraz będe naprawiał tory :?:  o tym dowiemy sie juz w następnym odcinku :wink:

POZDRAWIAM !!!
acatus
Młotkowy
**

W terenie W terenie

« Odpowiedz #85 : 09 Grudzień 2009, 17:04:54 »
0

Gdyby prezes ogoniastego nie wywalił to było by już z czynnych torów Kopną Górę widać. Zastanawiam się jak teraz znajdzie chętnego debila do prac z fundacją która nie daje na czas materiałów i należnego wynagrodzenia.
Ogoniasty
Dyrektor
Długość toru:: 624 m

W terenie W terenie

Toromistrz wąskotorowy

« Odpowiedz #86 : 13 Grudzień 2009, 00:02:32 »
0

Witam . Jak to już pisałem wcześniej, prac torowych na kolejce w Czarnej prowadzić już nie będe ( chyba że rozbiórkowe) . Do dnia dzisieszego obiecałem pseudo prezesowi że nie będe wypisywał nic na forum ale od dziś jezyk mam rozwiązany i moge już pisać :wink:  
Miło jest powspominać pierwsze tygodnie wspólnych prac z wolontariuszami, oglądać zdięcia z wspólnych wyjazdów pociągami roboczymi na szlak.
 Mimo wielu problemów które napotykaliśmy na szlaku  oraz kłopotem z materialem torowym, zawsze udawało nam się jakoś sprawe rozwiązać  :wink: Sprawa wydawała się na początku dość prosta , dzisiaj jak się okazuje sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Powodem są głównie ( ale nie tylko ) umowy ustne zawarte między wykonawcą robót (Mną) a zamawiającym  czyli w tym wypadku prezesem fundacji. Po kilku miesiącach okazało sie że prezes wszystkich umów ustnych sie wyparł zostawiając mnie z dużymi stratami finansowymi a nawet z długami które do dnia dzisiejszego spłacam wobec wierzycieli.
 Błędem moim było rozpoczęcie prac torowych jakieś dwa tygodnie przed podpisaniem umowy, na prośbę kolegi który jest/był wolontariuszem czynnie wspierającym tą kolejke. ( może to dlatego że kocham ciężkie roboty torowe i lubie pomagać kolejkom które tej pomocy naprawde potrzebują )
 Dlaczego pisze o tym :?:  Ponieważ nie chcę by ktoś znalazł się w podobnej sytuacji i miał przez umowy tzw. dżentelmeńskie problemy. Wszelkie umowy oraz zmiany umów odnośnie prac sporządzajcie pisemnie A przynajmniej z pseudo fundacją na rzecz kolei leśnych :!:  :!:  :!:  
 Wielu forumowiczów ostrzegało mnie przed zarządem fundacji a ja ich nie posłuchałem :roll:

Całą historię prac, i oszustw prezesa fundacji opublikuje na forum po rozmowie z moim adwokatem.
 Mam nadzieje że będe ostatnią osobą która dała się nabrać na zagrywki fundacji, bo napewno nie pierwszą.

POZDRAWIAM !!!
maciej96
Młotkowy
**
Długość toru:: 95 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #87 : 11 Październik 2012, 19:44:28 »
0

Podsyłam link ze szlaku... wirtualna wycieczka panorama 2 i 3.
http://www.panoramy.wpuszczyknyszynskiej.pl/
Miłego oglądania.
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!