Świat kolejek wąskotorowych SMF
09 Kwiecień 2020, 05:58:34 *
Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
w6 i... Rp 1: Serwer FTP już działa! Szczegóły na forum.
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mlawska Kolej Dojazdowa SKPL  (Przeczytany 44374 razy)
Przemek
Dyrektor
Długość toru:: 531 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #60 : 09 Grudzień 2005, 20:06:13 »
0

Kupiła, więc powiedz.
AXEL
Minister
Długość toru:: 2002 m

W terenie W terenie

www.axel-rail.pl

« Odpowiedz #61 : 09 Grudzień 2005, 21:36:18 »
+1

Qrcze !!! Przemek czy ja nie wyrażam sie jasno? Nikt nic nie kupił... Jak będzie cokolwiek sfinalizowane czy faktycznie zakupione to napewno dowiesz się pierwszy...
Przemek
Dyrektor

W terenie W terenie

« Odpowiedz #62 : 09 Grudzień 2005, 22:52:34 »
0

Wsumie racja, jeszcze nie zapłacili ale to kwestia czasu. Mozesz juz zacząć nakładać wosk na lakier
AXEL
Minister

W terenie W terenie

www.axel-rail.pl

« Odpowiedz #63 : 09 Grudzień 2005, 23:17:27 »
+1

Zawijaj rękawy... będziesz miał przy niej co robic
polo
Młotkowy
**
Długość toru:: 145 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #64 : 10 Grudzień 2005, 08:23:43 »
0

Drażnie mnie twój ton Axel  , robisz z całej spzedaży jakąś tajemnicę ,
anie jest nią to że od dłuższego czasu toczą się rozmowy z BKL ,
 nie jest też nią to że ostatnimi dniami , kierownik z BKL oglądał
tę lokomotywę i według jesgo słów , transakcja jest finalizowana
i ta "prawie sprawna " lokomotywa trafi wiosna na BKL gdzie
będzie trzeba będzie ją skompletować .
NIe jest też tajemnicą że lok ma braki w  wyposażeniu , nie ma chłodnic ,
osprzętu nastawników , a zestawy kołowe są delkitanie mówiać w kiepskim stanie , co dało się stwierdzić mimo panującego już półmroku
i tylko Bóg wie jeszcze co jej brakuje do stanu "prawie do jazdy".

Więc proszę Cie nie rób z tego konspiracji , skoro i tak wszycy domyślamy się jak ta sprawa się zakończy.

NO chyba że masz jakąś niespodziankę ...........

Nie Lubię Fotografów Kolejowych
AXEL
Minister

W terenie W terenie

www.axel-rail.pl

« Odpowiedz #65 : 10 Grudzień 2005, 08:35:23 »
+1

Nie robie z tego żadnej tajemnicy. Nie chciałem nic mówić dopóki nie zastanie to sfinalizowane. Mam do tego prawo. Póki co to jeszcze "mój" lok...  Więc uszanuj to.  A co do stanu lokomotywy... cóż... jest jak piszesz. Ale zawsze to i tak mniej do uzupełnienia niż w większości innych lokomotyw, które kosztowałyby napewno więcej... Z resztą niedługi czas pokaże jak się to wszystko zakończy.
fidzio
Gość
« Odpowiedz #66 : 24 Styczeń 2006, 00:15:02 »
0

Albo coś tu jest nie tak albo jestem głupi , bo swego czasu kol. AXEL zarzekał się (znam to tylko z relacji osób 3-cich) "ze poki zyje" nie pozwoli na to żeby ten rumun poszedł gdzie indziej tylko do Starachowic i że na pewno nie trafi w Bieszczady. Czyzby kol. AXEL mial dwa życia?? O co tutaj właściwie chodzi??
AXEL
Minister

W terenie W terenie

www.axel-rail.pl

« Odpowiedz #67 : 24 Styczeń 2006, 07:07:08 »
+1

Dyplomatyczny unik Fidzio. Czytaj między zdaniami i nie rób plotek typu głuchy telefon jak to określiłeś od osób trzecich. Nie zachowuj sie jak pismak do tego niedorosły. Ktoś Cie oszukał...
Niczyj poza moim to interes gdzie ta lokomotywa pojedzie a pojedzie do Cisnej.
Tylko dlatego że do Starachowic miała być ściągnięta Lyd1 jak z resztą się stało.

Sprawa Rumuna jest zakończona. Na dzień dzisiejszy rozważany jest rodzaj transportu. Drogowy może być realizowany dopiero na wiosnę.
fidzio
Gość
« Odpowiedz #68 : 24 Styczeń 2006, 07:46:52 »
0

Cytat: "AXEL"
Dyplomatyczny unik Fidzio. Czytaj między zdaniami i nie rób plotek typu głuchy telefon jak to określiłeś od osób trzecich. Nie zachowuj sie jak pismak do tego niedorosły. Ktoś Cie oszukał...

Rozumiem informacja z pierwszego źródła jest zawsze najlepsza.

Niczyj poza moim to interes gdzie ta lokomotywa pojedzie a pojedzie do Cisnej.

Nie mam takich zapędów , dla mnie jest już wszystko jasne dzieki za odpowiedz.

PZDR
Piottr_tt
Minister
Długość toru:: 1881 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #69 : 24 Styczeń 2006, 09:31:23 »
0

I bardzo dobrze że ta lokomotywa trafi na kolejkę z perspektywami. Na pewno przyda się kolejce Bieszczadzkiej, przy tych potokach pasażerskich Rumun jest jak znalazł. Oby im długo i dzielnie służyła.
ATSD ile łącznie wagonów osobowych w tym letniaków posiada BKL? Czy to prawda, ze przebudowywali brankardy na towosy czy mi się pomyliło z jakąś inną kolejką?

Pozdrawiam, Piottr
Nowa galeria foto -  http://wedrownosc.flog.pl
Przemek
Dyrektor

W terenie W terenie

« Odpowiedz #70 : 30 Styczeń 2006, 20:57:52 »
0

letniaki możesz obejrzeć na zdjęciach w wątku parowóż w cisnej. Są to przebudowane brankardy. Wagonów krytych typu Bxh jest osiem.
bigbird
Młotkowy
**
Długość toru:: 108 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #71 : 04 Luty 2006, 11:44:48 »
0

I co czy beda latem na mlawskiej kolejce jakies pociagi turystyczne? Czekam niecierpliwie na jakies wiadomosci  
kolejdojazdowamarecka
Gość
« Odpowiedz #72 : 05 Luty 2006, 19:26:55 »
0

człowieku ty się módl by wreszcie ruszyły towarowe, chociaż jeden... bo bez nich będzie ciężko o kasę na turystyczne, a pracownicy mkd muszą przecież żyć z czeghoś ponad zasiłek z UP...
Kudłaty
Nowicjusz
*
Długość toru:: 12 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #73 : 01 Kwiecień 2006, 22:23:55 »
0

A dziś przy myciu samochodu widzialem jak jechał Lxd2. No i mam parę pytań jak daleko udało się dojechać ?? i czy tory nie są bardzo zarosnięte??
pawels
Nowicjusz
*
Długość toru:: 10 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #74 : 01 Kwiecień 2006, 22:31:00 »
0

31 marca widziałem większą ekipę prowadzącą jakieś prace na przejeździe przez drogę krajową nr 7
Kudłaty
Nowicjusz
*
Długość toru:: 12 m

W terenie W terenie

« Odpowiedz #75 : 01 Kwiecień 2006, 23:21:43 »
0

Dziś lokomotywa wracała z tego właśnie kierunku więc może może to te same prace
kolejarz Przasnysz
Gość
« Odpowiedz #76 : 06 Czerwiec 2006, 16:19:43 »
0

Miałbym pytanie do pana Naczelnika, czy i w jaki sposób są konserwowane tory na odcinku Grudusk - Przasnysz i Przasnysz - Krasne?Słyszałem ostatnio ,ze pociągi jeżdżą i bardzo mnie to cieszy, natomiast torowisko w stronę Krasnego jest naprawdę w kiepskim stanie( rosną drzewa, podkłady są miejscami do wymiany, przez most przed Lesznem bałbym się przejechać. I jeszcze czy mogłoby zostać przywrócone oznakowanie na odcinku miasta? W samym Przasnyszu pozostał jeden znak, reszta spadła lub została ukradziona. Mówię o tym , gdyż na jednym 500 metrowym odcinku są 4 przejazdy, przy torach mieści się slams ludzie chodzą i jeżdżą po nich przyzwyczajeni , że pociągu nie ma.
Pozdrawiam serdecznie panie Naczelniku i życzę postawienia mławskiej kolei na nogi.
grzegorz_sykut
Global Moderator
Długość toru:: 845 m

W terenie W terenie

waskotorowka
« Odpowiedz #77 : 07 Czerwiec 2006, 03:28:44 »
0

Obawiam sie ze Twoja prosba nie trafi do naczelnika Mlawskiej KD. Nie wiem kto nim teraz jest, ale mysle ze nie czyta tego forum. Ja zrezygnowalem z tej pracy juz jakis czas temu, zas obecnie przebywam w Irlandii
Zas samej kolei mlawskiej zycze powodzenia. A samym milosnikom proponuje zamiast ciagle gadac, udac sie na stacje w mlawie i zaproponowac pomoc. Montowanie znakow, malowanie slupkow i inne prace porzadkowe nie sa zbyt wyczerpujace wiec mozecie sie wykazac czyms wiecej niz tylko gadaniem na forum internetowym. No chyba ze nie jestescie prawdziwymi milosnikami

Pozdrawiam

Grzegorz Sykut
Stowarzyszenie
Na Rzecz Rozwoju
Nadwiślańskiej KW
kalito
Administrator
Długość toru:: 1508 m

W terenie W terenie

kalito1982
« Odpowiedz #78 : 07 Czerwiec 2006, 10:14:30 »
0

Panowie prosze o zakladanie osobnych topicow z poszczegolnymi pytaniami i tematami. Nie moze tak byc, ze topic ma dlugosc 15 tys postow, ktore stanowia mieszanine przeroznych problemow. Ten topic zamykam.

Pozdrawiam
Kalito
Piszę w miarę poprawnie po polsku.
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
theme for 750mm.pl based on bisdakworldgreen design by jpacs29
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!